Şekerbank’tan Yaza Hoşgeldin Kredisi

Şekerbank, ülkemizin bankacılık sektöründe uzun süredir bulunan ve tüketici nezdinde güven duygusu oluşturmayı başarabilmiş bir banka. Bu konumunu güçlendirmek ve pastadan aldığı dilimi büyütmek isteyen Şekerbank, farklı tüketici gruplarını hedef alan kampanyaları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Geçtiğimiz günlerde banka tarafından yayınlanan basın duyurusu ile tanıtılan “Yaza Hoşgeldin Kredisi” kampanyası, avantajlı faiz düzeyleri ve geniş vade ile yaz döneminde nakit sıkıntısı çeken tüketicilerin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Şekerbank Hoş Geldin Yaz Kampanyası

Kampanya kapsamında sunulan krediler için üç farklı paket oluşturulmuş. 1000-5000 TL arası krediler için vade oranına göre %0,87 ilâ %1,27 arası faiz oranı uygulanırken, 5001-15000 TL arası kredilerde %1,37 ve 15.001-50.000 TL arası kredilerde ise %1,42 faiz oranı uygulanıyor. Üç kredi paketi için de BSMV gideri ayrı olarak hesaplanıyor ve banka kredinin kullanımı esnasında bir defaya mahsus olmak üzere 200 TL tahsis ücreti alıyor. Ancak banka tarafından yapılan açıklamada, kredi masrafının en fazla 200 TL olacak şekilde sınırlı tutulduğunun ve tüketiciye “sürpriz” maliyetler çıkarılmadığının altı çiziliyor.

Şekerbank Yaza Hoşgeldin Kredisi Koşulları ve Başvuru
Kampanya kapsamında kullandırılan kredilerin tutarı için alt ve üst limit, 1000 TL ve 50000 TL olarak belirlenmiş. Vade seçenekleri ise 3 ilâ 36 ay olarak sınırlandırılmış. Daha uzun vadeli kredi ihtiyaçlarınız için, banka farklı kredi paketleri sunuyor. “Şekerbank Hoşgeldin Yaz” kampanyasına internet üzerinden başvuru imkânı maalesef bulunmuyor. Bunun yerine size en yakın Şekerbank şubesine giderek başvuruda bulunmanız gerekiyor. Başvuru esnasında kimlik fotokopinizi ve gelir durumunuzu gösteren belgeleri hazır bulundurmalısınız. Uzmanlar, Şekerbank’ın bu kampanya ile bankacılık sektöründeki yaz dönemi hareketlenmesinde yer alacağı yorumunda bulunuyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir