Self Servis World Nedir

Yapı Kredi bankası hizmetlerinden olan Self Servis en çok merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Self Servis World ile artık tek düze kampanyaların dışına çıkabilir ve sizin için en özel kampanya fırsatını kendiniz düzenleyebilirsiniz.

World Kart Self Servis

Hizmet kampanya yönetim platformudur. Kendiniz indirim ve puan sunan kampanyalar oluşturabilirsiniz. Dilerseniz herkes bu imkândan yararlandın diye de isterseniz kısa mesaj ile isterseniz de e- posta atarak duyurunuzu da tamamlayabilirsiniz. İlgili hizmet bireysel müşterilere değil kurumsal şirket ve iş yerlerine özel olarak hazırlanmıştır.

self-servis-world
self-servis-world

Hizmetten yararlanmanız için Yapı Kredi bankası kurumsal internet bankacılığı üzerinde yer alan üye iş yerleri menüsüne girmelisiniz ve ardından da işleminizi yönlendirmeler doğrultusunda tamamlayabilirsiniz. Daha önce internet bankacılığına giriş yapmadı iseniz kullanıcı adınız ve şifrenizi bilmiyor iseniz hemen günün her saati aktif olarak hizmet veren telefon bankacılığını arayabilirsiniz. Arama yapmak istemeyenler de remi web adresinden şifre işlemleri alanından yeni şifre alabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir