Shell Zubizu Akaryakıt Kampanyası İle Araçtan İnmeden Ödeme

Akaryakıt denilince ilk akla gelen istasyonlardan biri Shell’dir hiç kuşkusuz. Sektöründe kendini ispatlamış ve birçok yerde istasyonu bulunan Shell, yapmış olduğu kampanyalar ile de müşterilerine katkı sağlamaya devam ediyor. Shell’in yapmış olduğu yeni bir kampanyadan bahsetmek istiyoruz size; Shell Zubizu Akaryakıt Kampanyası.

Shell Zubizu Akaryakıt Kampanyası ile araçtan inmeden ödeme yapma şansına sahip olacaksınız. Ödeme esnasında görevli kişiye kartınızı vermeniz yeterli. Nasıl mı? Kampanyanın detay ve koşulları hakkında size bilgi vermek isteriz.

* Zubizuya özel avantajlardan yararlanabilmek için kart sahibinin Shell ClubSmart kartının olması şarttır. Eğer kart yoksa maalesef kampanyadan faydalanmanız mümkün değil. Kampanyaya katılım için Shell ClubSmart kart ve araç plakası yeterlidir.

* Eğer kart sahibi değilseniz, Zubizu üzerinden yeni bir kart oluşturabilirsiniz. Kart oluştuktan sonraki gün puan kazanımı aktif halde olacaktır.

* Mevcutta bulunan kartınız başka bir plakaya tanımlı ise 444 20 20 numaralı müşteri hizmetleri numarasından veya www.shellsmart.com web adresinden araç plakanızı güncelleyebilirsiniz. Ancak plaka bilgisi yılda bir kez güncellenebilir.

* Sisteme tanımlı olan araç plakası ile yapılan benzin alışverişlerinde puan kazanımı sağlanır. Eğer kart ile farklı bir plaka üzerinden benzin alımı gerçekleşirse puan kazanamazsınız.

* Kartınıza tanımlı araç plakası ile bir ay içeresinde yapacağınız 300 YTL benzin alışverişiniz için 1.500 Smart Puan kazanırsınız. Bu da 15 YTL karşılığı yakıt kullanımı demektir. Puan, 24 saat ile 48 saat arası bir sürede kartınıza yüklenecektir.

* Puanlarınızı 6 ay içerisinde kullanmazsanız otomatik olarak silinir.

* Puan harcaması sırasında, Shell ClubSmart kart kullanıcının sistemde kayıtlı olan cep telefonuna sms yolu ile bilgilendirme mesajı gönderilir.

* Shell Ticari Kart sahipleri ve Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri kampanyadan yararlanamazlar.

* İstasyonlardan yakıt dışında yapacağınız alışverişlerden puan kazanılmaz.

Eğer siz de Zubizu üyesiyseniz, araç plakanızı ve Shell ClubSmart kartınızı sisteme kaydederek kampanyaya dahil olabilirsiniz ve aracınızdan inmeye bile gerek kalmadan ödemenizi yapabilirsiniz.

Başvuru ve kampanya detayları hakkında 4442020 Müşteri Hizmetleri Hattından veya www.shellsmart.com web adresinden bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir