Şirketlere Verilen Krediler

Bankalar sadece bireysel kredi hizmetleri değil aynı anda kurumsal ve ticari kredi hizmetleri de vermektedir. Özellikle son zamanlar da başvuru oranı artan krediler şirket kredileri oldu. Haber içeriğimiz de hangi bankalar, hangi şartlara bağlı kalarak şirket kredisi alabileceğiniz hakkında kapsamlı bilgi vereceğiz.

Bireysel Şirketlere Özel Kredi

Mevcut iş yerlerini büyütmek isteyen şirket sahipleri değişen faiz oranlarıyla bankalara kredi başvurusunda bulunabilir. Birçok banka da bu hizmet Kobi Kredisi olarak da karşımıza çıkmaktadır. Birkaç örnek vererek haberimize devam edelim.

*İş Bankası: 60 aya varan vadeler ile kredi sunmaktadır. Sadece aktif hizmet veren şirketlere değil, aynı zamanda şirket açmak isteyen kişiler de krediden yararlanabilir.

* Yapı Kredi Bankası: 36 ay vade ile şirket kredisi kullanabilirsiniz. Aylık eşit taksitler ile ödeme yapabileceğiniz gibi 3 ayda bir ödeme planı da belirleyebilirsiniz.

Belirttiğimiz bankalara ek olarak diğer Finansbank, Türkiye Ekonomi Bankası, Finansbank gibi bankalardan da kredi kullanabilirsiniz. Şirket sahiplerinin başvuru yaptığı kredi türlerinden birisi de Kosgeb. Kosgeb’ten 50 bin TL geri ödemeseniz  hibe ve 100 bin TL kredi kullanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir