Şok Market Kart Kampanyaları

Maddi olarak bütçelere çok daha uygun olan marketler kullanıcılar tarafından daha çok rağbet görmek ile beraber bunlar arasında en çok dikkat çekenlerden biri de Şok market olmaktadır. Bu market kimi zaman belli başlı kampanyalar yapmak sureti ile çok daha dikkat çekici bir hale geldikleri için bugünkü yazımızın konusu bahsi geçen duruma paralel olarak Şok market kart kampanyalarından bahsederek çok daha avantajlı bir şekilde alışveriş yapmanızı amaçlamaktayız. Siz de adı geçen bu markete ait kampanyalar arasından kendi kartınıza uygun olanını bularak bütçenize katkıda bulunma imkanı yakalayabilirsiniz.

Maximum Kart Şok Market Kampanyaları

Söz konusu olan bu marketten yapacağınız tek seferde ve farklı farklı günlerde 40 Türk Lirası ve üzerindeki alışverişlerinizde 10 Türk Lirası değerinde Maxipuan kazanma imkanınız mevcut olmaktadır. Katılım sağlamak için ise yapmanız gereken tek şey cep telefonunuzun mesajlar bölümüne gelip büyük harfler ile “MARKET” yazıp bir boşluk bırakıp, harcama yapılacak olan kartın son altı hanesini yazıp,sistemde kayıtlı olan cep telefonu numarası aracılığı ile kısa mesaj göndermektir.

Neo Kart Şok Market Kampanyaları

Adı geçmekte olan bu kartı kullanıyorsanız Şok marketten yapacağınız toplam 100 Türk Lirası tutarındaki alışverişlerde 10 Türk Lirası tutarında Chip para kazanma olanağı yakalayabilirsiniz. Katılım yapmak için söz konusu olan bankanın sistemine kayıtlı olan cep telefonu numaranız aracılığı ile büyük harflerle ŞOK yazıp 4566 numarasına kısa mesaj atmanız gerekmektedir.

Worldcard Şok Market Kampanyaları

Şok marketten yapacağınız alışverişlerde kullanmak istediğiniz kart Worldcard ise bu aşamada da belli bir kampanya sürecine dahil olabilir ve çok daha avantajlı bir şekilde alışverişinizi yapma olanağı yakalayabilirsiniz. Söz konusu olan bu kampanyanın detaylarına göre kampanya süresi boyunca yapacağınız toplam 100 Türk Lirası ya da daha üstündeki tutarlardaki alışverişlerde 10 Türk Lirası değerinde Worldpuan kazanma olanağı yakalayabilirsiniz.

Bu kampanyaya katılmak için ise sistemde kayıtlı olan cep telefonunuz aracılığı ile ve büyük harflerle ŞOK yazmak sureti ile, sonrasında da bir boşluk bırakıp harcama yapacağınız kartın son altı hanesini yazarak 6635’e göndermeniz yeterli olmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir