Su Ürünleri Avcılığı Kredisi

Finansbank su ürünleri avcılığı kredisi ürünü ile su ürünleri yetiştiren ve avlayanlar için nakit destek sunulmaktadır. Bu kredi ürününün sizlere sunacağı avantajları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Su ürünleri avcılığı kredisi özellikleri
Su ürünleri alanında hem yetiştiricilik yapan hem de avlanan kişiler Finansbank’tan yatırımları için destek kredisi alabilirler. Su ürünleri kredisi ile yetiştiricilik yapanlar, yetiştiricilikte kullandıkları araç gerekler, üretme havuzları ve işletmeleri için yapacakları binalar için kredi desteği alabilirler. Ayıca bu ihtiyaçları tamamlayıcı nitelikteki ihtiyaçlar içinde bankanın kredi ürününden faydalanabilirler. Aynı şekilde avcılık yapan kişilerde avcılıkta kullandıkları araç ve gereçler için kredi desteği alabilirler.

Finansbank’un müşterilerine sunduğu su ürünleri kredi ürününde yapacağınız yatırımın %85’i kadar kredi desteği alabilirsiniz. Banka yatırımınızın belirli bir oranını karşılamaktadır. Yatırımınızı yaparken yatırımın maliyetini bankaya beyan etmeniz gerekmektedir. Bankada gerekli incelemeleri yaptıktan sonra %85 oranında sizlere kredi desteği sunacaktır.

Bankanın sunduğu kredi ürününe başvuru yaparken ipotek ile teminat vermeniz durumunda vade olarak da avantajlardan yararlanabilirsiniz. İpotek ile teminat verdiğinizde banka 120 ay vadeye kadar krediden yararlanmanızı sağlamaktadır. Ayrıca ödeme periyotlarında da seçenekler bulunmaktadır. Sizlerin krediyi kullanırken tercihinize göre 6 ayda bir veya 12 ayda bir kredi geri ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Su ürünleri avcılığı kredisi başvurusu
Su ürünleri avcılığı kredisi ürününe başvururken banka sizlerden bazı evraklar istemektedir. Bu evraklar çiftçi belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, su ürünleri avcılığı ruhsat tezkeresi, gemiler için yapacağınız kredi başvuruları için denize elverişli belgesi, gemiler için gemi tasdiknamesi, tonilato belgesi, eğer yatırımınız da araç ve gereçlerden ithal ürün kullanacaksanız bu araç ve gereçlerin ihtiyaç belgesi, gemi inşa edilecekse inşa edilecek gemiye ait olan Gemi İnşa Şahadetnamesi istenilen belgeler arasındadır. Bu belgeler ile bankanın herhangi bir şubesine başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir