Süt Hayvancılığı Yatırım Kredisi

Süt hayvancılığı yatırım kredisi Finansbank tarafından süt hayvancılığı sektöründe faaliyet gösterenler için sunulmuştur. Bu kredi ürünü ile faaliyet gösterdiğiniz sektörde gelişmek için finansal destek alabilirsiniz.

Süt hayvancılığı yatırım kredisi özellikleri
Süt hayvancılığı yatırım kredisi ürünü ile bir çok ihtiyacınız için finansal kaynak bulabilirsiniz. Süt hayvancılığı sektörüne yeni girişim yapacaksanız finansal desteğe ihtiyacınız olacaktır. Nakit olarak yatırımlarınızı daha rahat bir şekilde gerçekleştirmek için Finansbank’ın bu kredi ürününden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda süt hayvancılığında faaliyet gösteriyorsanız ve faaliyetlerinizi geliştirmek için çeşitli yatırımlar yapacaksanız yine bu kredi ürününden yararlanabilirsiniz. Finansbank süt hayvancılığı yatırım kredisi ürününden yararlanarak yatırımlarınızı hızlı bir şekilde hayata geçirebilir ve kullandığınız krediyi uzun vadelerde kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Finansbank’ın müşterilerine sunduğu süt hayvancılığı kredi ürününden yararlandığınız da yapacağınız yatırımın %85’ine kadar kredi desteği alabilirsiniz. Buradan anlaşıldığı gibi %15’lik kalan kısmı kendi imkanlarınız ile karşılamanız gerekmektedir. Kredinin vade seçenekleri de oldukça avantajlıdır. Bankaya ipotekli teminat sunduğunuzda maksimum 120 ay vadeye kadar krediden yararlanabilirsiniz. Kredi vadesini uzun tutarak daha kolay ödeme tutarlarına ulaşmanız mümkündür. Kredinin ödeme periyotlarında ise banka 4 seçenek sunmaktadır.

Kredinizin geri ödemelerinizi 1, 3, 6 ve 12 ayda bir şeklinde gerçekleştirebilirsiniz. Gelir durumunuza göre ödeme seçeneklerinden yararlanarak kolay ödeme imkanını bulabilirsiniz.
Süt hayvancılığı yatırım kredisi başvurusu ve gerekli evraklar
Finansbank süt hayvancılığı yatırım kredisi başvurusu yapmak için bankanın herhangi bir şubesine uğramanız yeterlidir. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere kısa süre içerisinde kredi başvuru sonucunuzu bildirecektir.Kredi başvurusu yapmak için gerekli olan evraklar ise, nüfus cüzdanı fotokopisi, çiftçilik belgesi, hayvan varlığı listesi, fatura alım satım makbuzu, Damızlık Birliği üyelik belgesi, yer seçim raporu evraklarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir