TEB Bonus 4616

Türk Ekonomi Bankası ile çalışmakta olan birçok kişi bankanın maaş müşterisi olarak dikkat çekmektedir. Dolayısı ile de pek çok kişinin bu bankadan kredi kartı bulunmakta, kişiler de alışverişlerini bu kart aracılığı ile gerçekleştirmektedirler. Hal böyle olunca Türk ekonomi bankası birçok avantajlı hizmet düzenler ve müşterilerinin daha rahat alışveriş yapabilmesi ve kampanyalara katılabilmesini sağlamak amacıyla yeni mağazalarla çeşitli indirimler için alışveriş yaparlar.

TEB’ in 4616 numaralı hattından TEB Bonus almanız mümkün olarak dikkat çekmektedir. Kredi kartını almak isteyen kişiler bu numaraya ismini soy ismini ve TC kimlik numaralarını yazarak dahil olabilirler. TEB Bonus alan kişiler aynı zamanda çeşitli mağazalarda da indirimler ve ayrıcalıklar kazanırlar. Bu ayrıcalıklar sayesinde kişiler yapmış oldukları alışverişlerden para ve puan kazanırlar. Bu para ve puanlar kişilerin oldukça sevdikleri yöntemler olarak dikkat çekerler.

teb-bonus
teb-bonus

Siz de TEB Bonus kullanmak istiyorsanız sms hattı aracılığı ile kendiniz için Bonus Kart alabilir daha sonra ise indirimlerden ve avantajlardan ise  dilediğiniz kadar çok faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir