TEB Kredi Kartı Başvurusu

TEB kredi kartı başvurusu yaparak iki kartın özelliklerini bir kartta kullanmanın avantajından yararlanabilirsiniz. TEB kredi kartları Bonus özellikli kredi kartlarının da özelliklerini barındırmaktadır. TEB ve Garanti Bankası’nın anlaşması üzere iki bankanın kredi kartları da aynı özelliklere sahip olmaktadır. Bu sayede özellikle tek kart kullanmak isteyenlerin daha çok yararına olmaktadır. Fazla kredi kartına sahip olmak bazı dönemler sıkıntı yaşamanıza sebep olduğu için tek kart ile bir çok özellikten yararlanmak daha doğru bir karar olmaktadır.

TEB kredi kartına başvurmak için daha bir çok sebebiniz olabilir. Türkiye Ekonomi Bankası ile anlaşmalı olan üye iş yerlerinden taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Bu sayede ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun yanında yaptığınız alışverişlerden puanlar kazanabilirsiniz. Özellikle sürekli akaryakıt harcaması yapıyorsanız bu harcamayı kartınız ile yapmanız daha doğru olacaktır. Çünkü yaptığınız akaryakıt alışverişleri ile kredi kartınıza puanlar eklenecektir. Bu puanlar biriktikçe sizlerde bedava alışveriş yapabilirsiniz. Bunların yanında bankanın kredi kartından nakit avans çekme imkanınızda var. Limitiniz doğrultusunda acil nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

TEB kredi kartına nasıl başvurulur diye sorarsanız sizlere iki yol gösterebiliriz. Birinci yol olarak nüfus cüzdanınız ve gelir belgenizle bankanın şubelerine başvurabilirsiniz. İkinci yol ise fazla zamanı olmayanlar için. Şubelere gidecek vaktiniz yoksa bankanın web sitesinden de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca buraya tıklayarak bankanın kredi kartı çeşitlerine başvurabilirsiniz.

TEB Kredi Kartı Başvurusu” üzerine 3 yorumlar

  1. HANGİ BANKAYA BAŞVURDUYSAM KIREDİ VERMİYOR SİZ VERİRSENİZ MENMUN OLURUM BEN İNŞAAT ŞİRKETİ OKAN İNŞAATDA ÇALIŞIŞIYORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir