Tekstilbank Evlilik Kredisi

Evlilik hayali kuran çiftlerin en büyük problemlerinden biri nakit ihtiyacıdır. Düğün, nişan, balayı ve ekstra alışverişler oldukça ciddi bir meblağ oluşturmaktadır. Bu harcamalara çiftler kendilerini önceden hazırlasa da bazen sahip olunan tutar yeterli olmamaktadır. Bu gibi durumlarda bankaların evlilik kredileri insanların ihtiyacını çözebilir. Evlilik kredisi veren bankalardan biri olan Tekstilbank evlilik kredisi ürününden yararlanarak evliliğiniz için ihtiyacınız olan nakit paraya sahip olabilirsiniz.

Tekstilbank evlilik kredisi özellikleri

Tekstilbank evlilik kredisi faiz oranı %1,60 olarak belirlenmiştir. Bu krediden yararlanırken maksimum 36 ay vadeye bölebilirsiniz. Ayrıca kredi taksitini 3 ay erteleme şansınızda var. Ancak kredi erteleme yaparken faiz uygulaması olacaktır buna dikkat etmelisiniz.

Tekstilbank evlilik kredisi istenen belgeler

Öncelikle bu kredisi evlilik için kullandığınız için bu durumu bankaya kanıtlamanız gerekmektedir. Bu yüzden düğün, nişan ve balayı gibi yapacağınız harcamaları yapacağınız firmalardan fiyat teklifi almanız gerekiyor. Bu fiyat teklifleri ile bankaya evlilik için harcama yapacağınızın kanıtını gösterebilirsiniz.

Kredi kullanmak için gerekli olan diğer evraklar ise ihtiyaç kredisi ürünlerinde bankalar tarafından istenen evraklardır. Bu evraklar krediyi kullanacak kişinin nüfus cüzdanı fotokopisi ve gelir belgesidir. Başvurudan sonra standart ihtiyaç kredisi prosedürleri işlenerek kredinizin sonucu sizlere bildirilecektir.

Tekstilbank evlilik kredisi başvurusu
Tekstilbank kredi başvurusu yapmak için bankanın herhangi bir şubesine giderek kredi başvurusu için gerekli olan evraklar ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu onaylandıktan sonra hızlı bir şekilde kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmak için ne yazık ki internetten başvurmak mümkün değil. Bankanın şubeleri haricinde Tekstilbank müşteri hizmetlerini arayarak da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.Tekstilbank müşteri hizmetleri numarası 444 00 50. Bu numarayı arayarak kredi hakkında genel bilgileri alabilir ve kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir