Tekstilbank Kira Kredisi

Tekstilbank çeşitli kredi ürünlerine sahiptir. Bu kredi ürünlerinden biri de Tekstilbank kira kredisidir. Bankalar arasında pek de yaygın olmayan bu kredi kirada oturanlar için avantajlı olabilmektedir. Kira kredisi ürünü ile 12 aylık kiranızı peşin olarak ödüyorsunuz ve uygun taksitlerle 12 ay boyunca bankaya kredinizi ödüyorsunuz. Ancak bu krediden yararlanırken yıllık ödeyeceğiniz kiranız krediye toplam ödeyeceğiniz tutardan daha düşük olmamalıdır ya da bankaya ödeyeceğiniz tutar aylık kiranızdan daha düşük olmalıdır.

Eğer ev sahibiniz kiranızı toplu bir şekilde ödediğinizde bir indirime gidiyorsa bu kredi yine size avantaj sağlayabilir. Ev sahibi ile yapacağınız anlaşmada 12 aylık kiraya peşin vermek koşulu ile yapılacak indirim size kar getirebilir. Sizler 12 aylık kiranızı Tekstilbank kira kredisi ile karşılar, ev sahibinize parayı peşin verir ve bankaya da aylık taksitlerle kredinizi ödersiniz.

Kira kredisinden yararlandığınızda ayrıca Kira Kredi Paketi’nden de yararlanabilirsiniz. Bu paket ile bir çok ürüne sahip olacaksınız. Öncelikle indirimli kredi kredisinden yararlanacaksınız. Tekstilbank ürünlerinden olan Artan Hesap tanımlanacaktır. Vadesiz hesabınıza kredili mevduat hesabı tanımlanacaktır. Bu hesap sayesinde hesabınızda para olmadığı zamanlar da ek limit sayesinde nakit ihtiyacınızı da karşılayabileceksiniz. Otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Elektrik, su, telefon, doğalgaz gibi faturalarınızı otomatik ödeme talimatına tanımlatarak otomatik olarak hesabınızdan ödenmesini sağlayabilirsiniz. Bu imkan sayesinde faturalarınızın son ödeme tarihini takip etmenize gerek kalmayacaktır.

Tekstilbank kira kredisi başvurusu yapmak için bankanın herhangi bir şubesine uğramanız yeterlidir. Tekstilbank online olarak kredi başvurusu hizmeti vermemektedir. Bu yüzden krediyi kullanmak için gerekli olan evraklarınız ile birlikte bankanın herhangi bir şubesine gitmeniz ve başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Kredi başvurusu yaptıktan sonra bankanın onay vermesi ile kredinizi hemen kullanabilirsiniz.Tekstilbank online ihtiyaç kredisi başvurularınız için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir