Tekstilbank Kredi Hesaplama

Tekstilbank kredi ürünleri ile konut, araç ve ihtiyaç kredilerinden yararlanabilirsiniz. Kredi kullanırken kredi hesaplama çok önemlidir. Tekstilbank kredi hesaplama aracı ile bankanın güncel faiz oranları üzerinden kredi hesaplamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi hesaplama kredi kullanılmadan önce kesinlikle en az bir kere yapılmalıdır. Kredi hesaplamanın önemi ise kullanacağınız kredinin ödeme planını önceden çıkartarak gelirinize uygun olup olmadığını görmektedir. Gelirinize uygun olmayan bir kredi başvurusu yaparsanız geri ödemelerde bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Çoğunlukla kredi ödemelerinde sıkıntı yaşayanlar doğru bütçe planlaması yapmayanlardan oluşmaktadır. Bu yüzden bütçe planlamanızı ödeyeceğiniz vadeye göre dikkatli bir şekilde gerçekleştirmelisiniz.

Kredi uzmanlarına göre gelirin en fazla üçte biri kadar kredi taksiti ödenmelidir. Bu oranı aşan krediler aslında ödeme konusunda risklidir. Kredi ödemelerinizi sosyal yaşantınızı etkilemeyecek şekilde yapmak istiyorsanız bu orana sadık kalmalısınız. Bunun nedeni ise planladığımız bütçe her zaman bire bir uymamasıdır. Acil işlerinizden dolayı daha çok paraya ihtiyacınız olabilir. Bu durumda gelirinizin büyük bir bölümünü ihtiyacınıza vererek kredi ödemenizi riske atabilirsiniz. Riskinizi azaltmak için kredi hesaplama işlemlerinde gelirinizi zorlamayacak kredi taksitlendirmesi yapmanız çok önemlidir.

Tekstilbank kredi hesaplama ile bankadan kullanacağınız bütün kredileri hesaplayabilirsiniz. Kredi hesaplaması yapmak için buraya tıklamanız yeterlidir. Açılan sayfada bankanın müşterilerine sunduğu bütün kredileri hesaplama şansınız var. Çoğu bankada olmayan bir özellik ise bankanın düzenlediği güncel bütün kampanyaları da hesaplayabiliyorsunuz. Genelde bankalar sadece sabit olan kredilerinin hesaplanmasına izin verir. Tekstilbank ise bunu aşarak bütün kredi ürünlerinin hesaplanmasına müsaade etmektedir.Kredi ürününü seçtikten sonra kullanmak istediğiniz tutar ve ödemek istediğiniz vadeyi belirtmeniz yeterlidir. Hesapla butonuna bastığınız aylık ödeme planınız karşınıza çıkacaktır. Bütçe planlamanızı bu tabloya göre yapabilirsiniz.

Tekstilbank Kredi Hesaplama” üzerine yorum

  1. 8-1-1979 sigortalıyım prim gfcn sayım 3495 gf6rfcnfcyor.s.arabistanda iki yıl e7alışmışlığım var oraya şahıs değil delevt vizesi alarak ve delevt işe7isi olarak gittim sf6zleşmem hala duruyor pasaportum yok bu iki yılı nasıl alabilirim. ayrıca tfcrkiyede e7alışmış olduğum 1987 ve 1989 arasındaki primlerim başka bir şahısda gf6rfcnfcyor ssk daha sonra sgk ya dfczeltilmesi ie7in dileke7e verdiğim halde hie7bir sonuş alamadım bu arkadaş benim prim gfcnlerimden yararlanarak emekli olabilirmi yada bu prim gfcnlerimi ben nasıl alabilirim. şunuda belirtmekte yarar var benim bu iki yıllık primim sgk da normal T.C. KİMLİK NO İLE c7IKMIYOR ana adı baba adı doğum yeri doğum tarihi ile sorgulandığında e7ıkıyor.tşk ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir