Tekstilbank Kredi Kartı Başvurusu

Yeni bir kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız ya da ilk defa kredi kartı başvurusu yapacaksanız Tekstilbank kredi kartı avantajlarından yararlanabilirsiniz. Tekstilbank kredi kartı başvurusu yaparak sahip olacağınız kredi kartı aynı zamanda Bonus kredi kartı özelliği taşımaktadır. Bu imkan sayesinde bir kart ile hem Tekstilbank avantajlarından hem de Garanti Bankası’nın sunduğu avantajlardan yararlanabileceksiniz.

Tekstilbank kredi kartı başvurusu için gerekli evraklar

Tekstilbank kredi kartı sahibi olmak için başvuru sırasında banka bazı evraklar beyan etmeniz gerekmektedir. Bu evraklar ise gelir belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi ve isminize kayıtlı elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi fatura. Bu belgeler ile kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra banka hakkınızda gerekli incelemeleri yaparak kredi kartı başvurunuzu değerlendirecektir. Bu süre ortalama olarak bir haftayı bulabilir. Değerlendirme sonucu olumlu olarak görülürse banka kredi kartınızı kısa bir süre içerisinde basarak sizlere ulaştıracaktır.

Tekstilbank kredi kartı onaylanırken kredi kartının limiti sizin gelirinize göre hesaplanmaktadır. Gelirinize orantılı olarak tanımlanan kredi kartı ilimizi düzenli ödemeleriniz ile birlikte ilerleyen zamanlarda artabilir. Limit artırımı banka tarafından otomatikman yapılabilir. Ayrıca sizler de eğer düzenli ödeme yapıyorsanız kredi kartı limitinizin artması için başvuruda bulunabilirsiniz.

Tekstilbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?
Bankanın kredi kartına başvuruda bulunmak için bankanın şubelerini, müşteri hizmetlerini ve interneti kullanabilirsiniz. Bankanın şubelerini seçtiğinizde gerekli olan evrakları beyan etmeniz yeterli olacaktır. İnternet ve müşteri hizmetleri aracılığı ile başvuruda bulunduğunuzda kredi kartınız onaylandığında da bu evrakları bankaya teslim etmelisiniz.Tekstilbank kredi kartı başvurusunu internet üzerinden yapmak için buraya tıklamanız yeterlidir. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra göndereceğiniz form sonrasında sizlere kredi kartı başvuru sonucunuz bildirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir