Trendyol Kredi Kartına Kaç Taksit Yapıyor

www.trendyol.com internet üzerinden seçkin ve bilinen markaların satışını yapan, kaliteli ve güvenilir aynı zamanda indirimlerinde bol olduğu bir alışveriş sitesidir. Trendyol ‘un satışları internet üzerinden yapılmakta olup, reelde herhangi bir mağazası bulunmamaktadır.

trendyol
trendyol

Site içerisinde, kadın, erkek, çocuk, spor giyim, ayakkabı-çanta, saat-aksesuar, kozmetik,  ev-yaşam, outlet ve yeni sezon başlıkları adı altında çeşitli kategorilerde alışverişinizi çok rahatlıkla yapabilirsiniz. Trendyol’da yapacağınız alışverişlerdeki ürünlerin tamamı orijinal ürünlerdir. Fason ürün satışı yapmamaktadır. Bu yüzden gönül rahatlığıyla alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Güvenilirliği konusunda sadece ürünlere değil, kart bilgilerinizin kopyalanmayacağına da emin olabilirsiniz. Yüksek güvenlik sistemi olan yeşil bar kullanmaktadır. 128 bit şifreleme ile kart bilgilerinizin güvenliğini SSL sertifikası ile sağlamaktadır.

Trendyol son altı ayda 1.000 liranın üzerinde alışveriş yapan üyelerine trendyol elite statüsü vermektedir. Bu statü ile ücretsiz kargo, özel indirimler, moda günleri ve etkinlikler ile, açılış ve galalara katılma fırsatı sunar.  Trendyol alışverişlerinizde world, bonus, maximum, axess, card finans, advantage kredi kartlarına 12 aya kadar vade seçeneği sunar. Güzel haberim taksitle alışveriş yapıyor olmak kötü haberim ise bu taksitler peşin fiyatına olmuyor. Maalesef firma vade farkı ekliyor. Diyelim ki sitede Michael Kors çanta beğendiniz 1.400.- liralık çantayı 1.099.- liraya veriyor site 300.- lira daha eksik ödüyorsunuz. Tabi tek çekim ödemede böyle.
3 TAKSİTLE ÖDEMEDE
3X370.87=1.112.- lira
6TAKSİTLE ÖDEMEDE
6X191,71=1.150.- lira
9TAKSİTLE ÖDEMEDE
134,97X9=1.214.- lira
12 TAKSİTLE ÖDEMEDE
12X105,26=1263.- lira 
Yani 12 ay taksitle aldığımız çantaya toplamda 164.- lira vade farkı ödemiş oluyoruz. Bu yinede avantajlı bir durum çünkü çantanın fiyatı zaten 1400 lira olduğuna göre 137 lira hala kar yapmış oluyoruz. Trendyol dan yaptığınız alışverişlerinizde ürünü beğenmediniz,  yada bedeni olmadı ücretsiz 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürün ellerine geçtiğinde herhangi bir problem olmazsa, para iadesi kartınıza hemen yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir