Türkiye Finans Telefon Bankacılığı Numarası

Türkiye Finans telefon bankacılığı ile müşterilerine günün her saati kesintisiz hizmet vermektedir. Türkiye Finans müşteri hizmetleri numarası ile yapacağınız bütün işlemler sizlerin güvenliği için kayıt altına alınmaktadır. Bankanın müşteri hizmetlerine günün her saati ulaşabilirsiniz. 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerine ulaşmak için 444 2 444 veya 0 850 222 22 44 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Bankada bulunan hesaplarınız için bir çok işlemi telefon bankacılığı aracılığı ile yapabilirsiniz. Yatırım hesapları, kredi kartlar ve  bankanın bir çok ürününü telefon bankacılığından yönetmeniz mümkün.

Türkiye Finans iletişim numarası ayrıca müşterilerine sesli yanıt hizmeti de vermektedir. Özellikle başka işlerle uğraşırken banka ile görüşmelerinizde olukça kolaylık sağlamaktadır. Bu hizmetten yararlanmanız için bankadan özel şifre almanız gerekmektedir. Şifrenizi aldıktan sonra telefon bankacılığına giriş yaparak tuşlama yapmadan sesli komutlar ile menüleri istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir