Vakıfbank 2. El Otomobil Kredisi Kampanyası

Son günlerde “halden anlayan banka” sloganı ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran Vakıfbank, ikinci el otomobil sahibi olmak isteyenler için cazip kredi koşulları sunuyor. Günümüzde birçok banka ikinci el araçlar için kredi hizmeti vermeye yanaşmazken sıfır araç alma imkânı olmayanları düşünen Vakıfbank’ın bu kampanyası yoğun ilgi görüyor. Dilerseniz kampanyanın detaylarını yakından görelim.

Vakıfbank İkinci El Otomobil Kredisi Özellikleri ve Başvuru

Bilindiği gibi, ikinci el araçlarda araç bedelinin tamamı için kredi kullanılması yasal düzenlemeler gereği mümkün değil ve aracın tutarı kasko değeri üzerinden belirleniyor. Vakıfbank’tan kredi kullanarak alacağınız ikinci el aracın fiyatı 50.000 TL’ye kadar ise %30, bundan daha pahalı ise de %50 oranında peşin ödeme (veya krediden başka bir ödeme şekli) yapmanız gerekiyor.

Geri ödeme seçenekleri arasında 48 aya kadar vade, 3 ayda 1 ödeme, değişken faiz ve taksit düzeyleri mevcut. Kredi kullandırılmadan önce kişi hakkında araştırma yapılıyor. Krediyi kullanan kişi için hayat sigortası, kredi ile alınacak araç için ise KASKO zorunlu tutuluyor. Bu kredi ile alabileceğiniz ikinci el araçlar 36 aya kadar olan vadelerde en fazla 8 yaşında olabilir. 37 aydan 48 aya kadar olan vadelerde ise en fazla 5 yaşında araçlara izin veriliyor. Tüm araç kredilerinde olduğu gibi ruhsat üzerine rehin işlemi yapılıyor. Ayrıca bankanın gerek duyması durumunda kefil, ipotek veya teminat talep edilebiliyor. Aylık faiz oranları ise 20.000 TL kredi için 24 ay vadede %1,40 48 ay vadede ise %1,45 olarak belirlenmiş. Bunun haricinde 525 TL kredi tahsis ücreti ve 136,40 TL diğer ücretler ekleniyor. İnternet üzerinden başvuru yapılabilen kredi için ön onay sürecinden sonra gelir ve kimlik belgelerinin yanı sıra, satın almak istediğiniz araçla ilgili belgeleri de hazır bulundurmalısınız. Vakıfbank 2. El Otomobil Kredisi Kampanyası’na katılmak ve yeni aracınıza hemen kavuşmak için başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.

Vakıfbank 2. El Otomobil Kredisi Kampanyası” üzerine yorum

  1. Banka dediğin böyle olur müşterisini bu kadar hassas bir şekilde kollayan ve yardımcı olan tüm bankanız çalışanlarınıza teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir