Vakıfbank 60.Yıl Kredisi

Vakıfbank geleneksel olarak yıl dönümlerinde çeşitli kredi kampanyaları düzenlemektedir. Vakıfbank 60.yıl kredisi kampanyası ile KOBİ’lere çeşitli kredi imkanları sunmaktadır.

Vakıfbank 60.yıl kredisi özellikleri

Vakıfbank 60.yıl kredisinin en avantajlı seçeneklerinden biri faizsiz kredidir. 100.000TL’ye kadar kullanılmak istenen ve vade olarak 36 ay tercih edilen kredilerde %0 faiz yani faizsiz kredi kullanılabilmektedir. Ancak 36 ay vade sizler için yeterli değilse 60.000TL’ye kadar kullanılmak istenen kredilerde 60 ay vadeden yararlanılabilmektedir. Bu kredi ürününde dosya masrafı ise 60TL+BSMV masrafı olarak belirlenmektedir.

Kredi ürününde taksit erteleme imkanı da bulunmaktadır. İsteğiniz üzerine 3 ay ertelemeli kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca ertelemeyi 4 ay kadar da gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kampanyasından yararlananlar kurumsal harcamalarda 60TL de indirim kazanmaktadır.

Krediden yararlanmak isteyen KOBİ’lerin ödeme seçenekleri de oldukça çeşitli. İstek üzerinde kredi eşit taksitler ile ödenebilmektedir. İstenilirse 3 ay ödemesiz eşit taksitli aylık ödemeler şekilde de kredi ödemesi gerçekleştirilebilir. Kredi 3 ayda 1 ödeme şekilde de ödenebilinmektedir. İster üzerine değişken taksitli veya 1 yıl içerisinde 4 sefer ertelemeli olarak da kredi ödeme seçeneklerinden yararlanılabilmektedir.

Vakıfbank 60.yıl kredisi başvurusu
Bankanın bu kedi kampanyasından yararlanmak isterseniz başvuru için bankanın herhangi bir şubesine uğrayabilirsiniz. Banka şubelerinde banka yetkilileri aracılığı ile kredi başvurusu yapmak için kredi kullanmak için gerekli olan evrakları bankaya beyan etmeniz yeterlidir. Banka gerekli incelemeleri yaptıktan sonra sizlere kısa süre içerisinde geri dönüş yapacaktır. Kredinizin onaylanması ile birlikte kullanmak istediğiniz tutarı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.Vakıfbank BusinessCardları ile yapılacak olan harcamalardan ilk 3.000TL’lik harcama sonrasında 60TL indirim kazanılacaktır. Bu indirim ekstrede yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir