Vakıfbank Sanal Pos Başvurusu

Firmalar müşterilerinden kredi kartı ile tahsilat yapması için pos cihazlarına ihtiyaç duyarlar. Pos cihazları ise ihtiyaçlara göre değişiklik göstermektedir. Özellikle internet üzerinden ürün ve hizmetlerini sunan firmalar sanal pos ürünleri ile müşterilerine kredi kartı ile alışveriş imkanı sunmaktadır. Sanal pos hizmeti sunan bankalar arasında olan Vakıfbank sanal pos başvurusu yaparak bankanın sanal posuna sahip olabilirsiniz.

Vakıfbank sanal pos sayesinde 3 şekilde kredi kartı tahsilatı yapabilirsiniz. Bunlardan biri firmanızın web sitesi üzerinden yapılan satışlardır. Firmanızın adına kurulan web sitenizden müşterileriniz gerekli yerleri kredi kartı bilgileri ile doldurarak belirlenen ücret dahilinde kredi kartlarından sizlere ödeme yapabilmektedir. Web sitesi haricinde sanal poslar mail-order şeklinde de işleyebilmektedir. Mail-order ile kredi kartı tahsilatı işlemlerinde sizlere bir form verilmektedir. Mail-order formunu müşterinizin doldurup imzalaması ile sizler ürün ve hizmet bedeli doğrultusunda müşterilerinizin kredi kartlarından belirlenen ücreti tahsil edebilmektesiniz. Özellikle kurumsal olarak başka kurumsal firmalara hizmet veren firmalar bu yöntemi daha çok kullanmaktadır. Bir diğer sanal pos kullanma şekli ise belirli aralıklarla tahsil edilen toplu kredi kartı tahsilatlarıdır.

Üyelik işlemleri gibi sürekli belirli aralıklarla müşterilerinizden belirli miktarlarda ürün ve hizmet bedeli tahsil ediyorsanız toplu tahsil seçeneğinden yararlanarak otomatik olarak birden çok kişinin kredi kartından gerekli ücreti tahsil edebilirsiniz.Vakıfbank sanal pos başvurusu yapmanız için bankanın herhangi bir şubesine gitmeniz gerekmektedir. Sanal pos başvurusu için gerekli olan evrakları bankaya beyan ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank başvurunuzu aldıktan sonra firmanız ve hizmet verdiğiniz web sitesi hakkında gerekli incelemeleri yapacaktır. SSL sertifikası, web sitesi güvenliği ve içeriğin yeterliliği hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlere ürün sunulacaktır.

Vakıfbank Sanal Pos Başvurusu” üzerine 2 yorumlar

  1. kredi kartı istiyorum sadece bu bankayla çalışıyorum kredi ödemekteyim kredi kartımıda buradan almak istiyorum ilginize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir