Vakıfbank Tatil Kredisi

Oldukça yoğun bir çalışma hayatı içerisindesiniz. Sabah erken kalkıyor, iş yerinize gidene kadar trafikle mücadele ediyor, akşam tekrar yorgun argın evinize dönüyorsunuz. Neredeyse bir yıl boyunca yapacağımız tatil için çalışıyoruz. Hem dinlenip hem de kendimize vakit ayırabileceğimiz bir dönem tatil. Bazen bir tatile çok ihtiyaç duyuyor olmanıza rağmen bütçenizden tatil için ayırabileceğiz kadar yüklü bir miktar olmayabiliyor. Veya şu anda tatil için ödeme yapamayacaksınız ama birkaç ay  sonra ödeme yapabilirsiniz.

Madem bu kadar yoğunsunuz, gelin tatil planlamakla ve ödemelerinizi planlamakla hiç uğraşmayın. İşte sizin için çok uygun bir kredi: Vakıfbank Tatil Kredisi. Tatilinizi Jolly Tur planlasın,herhangi bir kredi kartınızla ödemenizi yapın.30 gün içerisinde herhangi bir Vakıfbank şubesine başvurarak ödemenizi kredilendirin. Böylece tatil ödemeniz size uygun olan vadelere bölünsün.Ve Vakıfbank tatil kredisiyle tatilinizi bütçenize yük yapmadan uzun vadede aylık olarak kolaylıkla ödeyin.

Vakıfbank Tatil Kredisi tam bana göre diyorsanız buyurun en yakın Vakıfbank şubesine,müşteri temsilcisi ile görüşün.Krediyi kullanabilmek için şubeye gelirken TC kimlik numaranızı içeren bir kimlik belgesinin yanınızda olması yeterlidir. Jolly Tur ile yapacağınız kredi başvurusu dosya masrafsızdır ve gelir belgesi ibraz etmenize gerek yoktur.

Şubeye gelmeden de kredi başvurunuzun ön onayını alabilirsiniz:  TC KİMLİK NO AYLIK GELİR BİLGİSİ aralarında boşluk bırakarak 5724’e sms gönderebilirsiniz.

En kısa sürede Vakıfbank tatil kredisine başvurun Jolly Tur ile yaptığınız tatil planı dahilinde ve 3 aydan 24 aya varan vade seçenekleri ile tatil kredinize sahip olun.Jolly Tur firmasından  erken rezervasyon yaptırarak çok uygun fiyata kaliteli ve istediğiniz gibi bir tatil yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir