Vakıfbank World Kart Nakit Avans Çek Taksitle Öde

Günümüzde birçok tüketicinin en büyük sıkıntısı, kısa dönemli nakit ihtiyaçları. Bu nedenle bankalar birbirlerinden cazip koşullarla taksitli nakit avans kredisi sağlıyorlar. Küçük miktarlarda nakit ihtiyacı için ihtiyaç kredisi kullanmak yerine bu tür kampanyalardan yararlanmak, birçok tüketicinin hayatını kolaylaştırıyor. Vakıfbank da geçtiğimiz günlerde “nakite taksit” sloganı ile yeni bir kampanya duyurdu. 3-30 Haziran tarihleri arasında geçerli olan kampanya dâhilinde Vakıfbank World Card sahiplerine uygun koşullarla nakit avans sunuluyor.

Bu tip taksitli nakit avans kredilerinin, mevcut kredi kartlarını değiştirmek veya birkaç kredi kartını tek bir kartta birleştirmek isteyen tüketiciler tarafından da yoğun ilgi gördüğü bilinen bir durum. Ancak mevcut kredi kartınızı ödemekte sıkıntı yaşıyorsanız, Vakıfbank’tan Worldcard almanızın zor olduğunu da hatırlatırız.

Vakıfbank Worldcard Nakite Taksit Kampanyası Özellikleri ve Başvuru Koşulları

Kampanya dâhilinde müşterinin mevcut nakit avans limiti kullanılıyor. Dolayısıyla ATM’den veya şubeden günlük nakit çekim limitiniz dâhilinde kampanyadan yararlanmanız mümkün. Bu kampanyada ayrıca iki çeşit “sıfır faizli” paket sunuluyor. 1200 TL için 99 TL, 5000 TL için ise 399 TL ödeyerek 9 taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Diğer kredi tutarları için ise bankanın güncel faiz oranları uygulanıyor. Kullanılan kredinin taksitleri, Vakıfbank Worldcard ekstrenize ödeme planında belirtilen tarihlerde borç olarak yansıtılıyor. Dolayısıyla sadece kredi kartınızın aylık ödemelerini yapmanız yeterli oluyor. İnternet üzerinden başvurunuz ön onay sürecine alınıyor. Kabul edildikten sonra, kimlik ve gelir belgelerinizi hazırlayarak şubeye gitmeniz gerekiyor. Vakıfbank’ın Worldcard müşterilerini arttırmak amacıyla sunduğu bu cazip kampanyadan yararlanmak için buradan başvurabilirsiniz.

Vakıfbank World Kart Nakit Avans Çek Taksitle Öde” üzerine yorum

  1. acil nakite ihtiyacım var 5000.tl ödemelerim nasıl olur onu öğrenmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir