Vakıfbank Yaza Özel Konut Kredisi

Günümüzün aktif ve hızlı şehir yaşamı, özellikle şehir merkezlerinde konut talebini çok yükselttiğinden, birçok aile için ev sahibi olabilmek en önemli hayallerden biri. Ayrıca ev fiyatlarındaki bu yükseliş trendinden yararlanmak isteyenler de yatırım amaçlı olarak alacakları evler için dahi kredi kullanmayı tercih edebiliyorlar. Ülkemizde “mortgage yasası” olarak bilinen 5582 sayılı kanun gereği birçok konu sınırlandırılmış olsa da, bankalar farklı koşullar sunarak farklı tüketicileri hedefliyorlar.

Son dönemlerde “halden anlayan banka” sloganıyla dikkat çeken ve bu sloganının altını doldurabilmek için farklı hizmetler sunan Vakıfbank, bir süredir “Sarı Panjur Ev Kredileri” adıyla ayrı bir birime sahip. Sarı Panjur ‘un geçtiğimiz günlerde duyurulan son kampanyası ise, ev sahibi olmak isteyenlere yaza özel kredi koşulları sunuyor. Banka bu kampanya ile uygun faiz oranı ve vade seçenekleri sunarak konut kredisi pastasından aldığı payı büyütmeyi hedefliyor. Biz de sizlerle bu kampanyanın detaylarını paylaşmak istedik.

Vakıfbank Sarı Panjur Yaza Özel Konut Kredisi Kampanyası Koşulları ve Başvuru
Mevcut piyasadaki en uygun konut kredisi seçeneklerinden biri olan bu kampanyada, vade oranı maksimum 120 ay olarak belirlenmiş. Faiz oranları da 60 aylık vadeye kadar %1,04 düzeyinde. 120 aya kadar vadelerde ise faiz oranı %1,05 düzeyine çıkıyor. Kredi tahsis ücreti alınmayan kampanyada hayat sigortası ve diğer ücretler için bir kereye mahsus olarak 800 TL ücret alınıyor. Bu da örneğin 100.000 TL’lik ve 120 aylık bir kredi kullanmanız durumunda aylık toplam maliyetinizin %1,07 düzeyinde olacağı anlamına geliyor. Ayrıca, kampanya dâhilinde mevcut konut kredilerinin yeniden yapılandırılmasına da imkân tanınıyor. Vakıfbank Yaza Özel Konut Kredisi’ne buradan başvurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir