Vakıfbank’tan Düğün Yapacaklara Kefilsiz Kredi

Evlilik için belirli bir bütçe oluşturmaya çalışanlar bankaların kredi ürünlerinden yararlanabilirler. Vakıfbank’tan düğün yapacaklara kefilsiz kredi kampanyasından yararlanarak evlilik için kredi kullanabilirsiniz. Bu sayede evlenmek için yapacağınız harcamalarda daha rahat olabilirsiniz.

Vakıfbank düğün kredisi özellikleri
Vakıfbank düğün kredisinde kefil istenmemektedir. Krediden maksimum olarak 20.000TL’ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Düğün kredisinde vade seçeneği ise 18 ay ile sınırlandırılmış. Maksimum yararlanabileceğiniz vade 18 aydır. 20.000TL 18 ay için kullanacağınız kredi ürününe faiz oranı %1,39 olarak belirlenmektedir. Bu şartlarda kullanacağınız kredinin geri ödeme aylık taksit tutarı ise 1.295,42TL’dir.

Kredi kullanırken kredi tahsis ücreti olarak 210TL ödenmektedir. Diğer ücretler yani sigorta ücretleri ise 34.15TL olarak belirlenmektedir. Hayat sigortası ürünü 35 yaş altı için 34.15TL’dir. Bu yaş üstü ve kullanılan kredi miktarı ile sigorta ücretinde değişiklikler görülebilir.

Banka ilk başvuru esnasında kefil talebinde bulunmamaktadır. Ancak bankanın yapacağı incelemeler sonucunda kefil isteme hakkına sahiptir. Genel olarak kredi puanınızda oluşabilecek yetersizliklerden dolayı banka kefil talebinde bulunabilir.

Vakıfbank düğün kredisi başvurusu ve gerekli olan evraklar
Vakıfbank düğün kredisi başvurusu yapmak için bankanın herhangi bir şubesine uğramanız gerekmektedir. Krediye internet üzerinden başvuru yapılmamaktadır. Gerekli olan evraklar ise kredi kullanacak kişinin nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi ve ikametgah belgeleridir. Kredi kullanmanız için evliliğinizi kanıtlayan belgelerinde bankaya beyan edilmesi gerekmektedir.Evliliğiniz için yapacağınız harcamalarınızın rezervasyon ve proforma faturaları banka tarafından istenebilir. Bu yüzden kredi kullanmadan önce banka yetkilileri ile görüşerek yukarıdaki istenilen evraklar haricinde istenilen evrakların listesini almanız gerekmektedir. Başvuru yaptıktan sonra banka kısa süre içerisinde sizlere kredi başvurunuzun sonucunu bildirecektir. Krediniz onaylandıktan sonra kredinizi kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir