World Kart Limit Arttırım Talebi

Kredi kartı ürününü aktif olarak kullanıyorsanız ve ödemelerinizde herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsanız bazı durumlarda kredi kartı limitiniz yeterli seviyede kalmayabilir. Özellikle taksitli alışveriş yapma alışkanlığınız çok ise bu durum daha çok kendini gösterecektir. Çünkü kredi kartı ile taksitli alışveriş yaptığınızda kredi kartı limitinizden alışverişin toplam tutarı düşülür. Limitiniz azaldıktan sonra taksitleri ödedikçe limitiniz artar. Bu durumda limitiniz sizlere yetmeyebilir.

Kullandığınız kredi kartı World Kart ise, World kart limit arttırım talebi işlemini gerçekleştirerek kredi kartı limitinizi artırabilirsiniz.

World Kart limit artırma

World Kart sahibi iseniz ve limitinizi artırmak istiyorsanız bu işlemi bir kaç yöntem ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemlerden biri bankanın çalıştığınız şubesi ile görüşmektedir. Bankanın şubesine gittiğinizde banka yetkililerine kredi kartı limitinizi artırmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Banka yetkilisinin bu işi yapması için bir dilekçe vermeniz durumunda gerekli işlemler yapılacak ve limit artırım talebiniz alınacaktır.World Kart limit artırım talebi ayrıca internet bankacılığı aracılığı ile de verebilirsiniz. İnternet bankacılığına giriş yaptığınızda  kredi kartı bölümünden limit işlemlerinden limit artırım talebi verebilirsiniz. Bu işlemi ayrıca müşteri hizmetlerinden de yapmanız mümkündür.

Kredi kartınız için limit artırım talebi verdikten sonra tabi ki kesin olarak limitinizde artış olacağının garantisi yoktur. Bankaya bu talebi ilettiğinizde banka bazı incelemeler yapacak ve limit artırma talebinin uygunluğuna karar verecektir. Bu incelemede kredi kartı harcamalarınız ve kredi kartı ödemelerinizde ki düzen incelenecektir. Ödemelerinizde bir sorun yoksa ve geliriniz istenilen seviyede ise büyük bir olasılıkla limit artırım talebiniz olumlu sonuçlanacaktır.Bunların yanı sıra otomatik limit artırım talimatı da verebilirsiniz. Bu durumda banka siz talep etmeden ödemelerinizi düzenli yaptığınızda belirli aralıklarla limitinizi belirli ölçülerde artıracaktır. Bu sayede limitiniz her zaman yükselecek ve yükseltmek için herhangi bir başvuru yapmanıza gerek kalmayacaktır.

World Kart Limit Arttırım Talebi” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir