Wowwo Banka Kredisiz Kefilsiz Faizsiz Taksitle Senetle Vasıta

Araç sahibi olmak isteyenlerin birçoğu bankalardan kredi kullanmaktadırlar. Ama bankalardan kredi kullanabilmek için bazı şartları taşıyor olmak gerekmektedir. Bunların en başında kredi notunuzun yüksek olması ve belirli bir gelire sahip olmanız gerekmektedir. Bu şartları taşıyorsanız istediğiniz bankadan araç kredisi kullanmak şansınız var. Ama özellikle kredi notunuz düşük ise, hangi bankaya giderseniz gidin, kredi kullanmanız çok zor olur. Peki bunun için istediğiniz arabayı almaktan vazgeçmek istemeyebilirsiniz. Bu nedenle diğer alternatifleri değerlendirme şansınız vardır. Wowwo’nun web sitesinde istediğiniz aracı alabilirsiniz.

Wowwo Senetle Araba Satışı

Wowwo senetle satılık araç sitesidir. İnternet üzerinden hangi bölgede olursanız olun seçtiğiniz aracı 24 saat içinde alma fırsatı sunan bir e-ticaret sitesidir.  İstediğiniz tüm modelleri bulma şansınız var. İstediğiniz ve beğendiğiniz aracın üzerine tıklayarak araç ile ilgili tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Senetle almak istediğinizi belirterek aylık ödeme tablosunu görüp fikir edinebilirsiniz. Almak istediğiniz aracın en az %10 nu nakit olarak vermeniz gerekmektedir. Seçeneğiniz yüksek miktarları araçlarda ise, %25 nakit vermeniz gerekmektedir. Siteden verebileceğiniz nakit miktarını da belirleyebilir, geri kalan miktarını ödemelerini 36 aya bölebilirsiniz.

Wowwo Senetle Vasıta

Aylık ödeme planınız anında sayfada gözükmektedir. Sayfadan istediğiniz aracı seçip iletişim bilgilerinizi bırakmamanız yeterlidir. 24 saat içinde müşteri hizmetleri size dönüş sağlamaktadır. Tüm şartlar konusunda sizi bilgilendirecektir. Tamamen banka kredisiz, kefilsiz ve faizsiz araç sahibi olabileceğiniz bir site. 36 ay senetle ve  kefilsiz olarak satış yaptıkları için araçların fiyatlarında normal fiyatlarından biraz daha yüksek olmaktadır. Bu nedenle tercih etmeyenler olabilir. Ama bankalardan kredi çekemeyenler ve kefil sorunu olanlar için büyük bir şans olabilir. Wowwo da istediğiniz aracı bulmakta hiç sorun yaşamazsınız. Ürün yelpazesi çok geniştir. İster sıfır isterseniz de ikinci el araç sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz 0212 709 81 81 numaralı müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir