Yapı Kredi Bankası Hesap Açma

Yapı Kredi Bankası ayrıcalıklarından yararlanmak için hesap açmak istiyorsanız bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası hesap nasıl açılır, Yapı Kredi Bankası hesap açma, Yapı Kredi Bankası hesap açma başvurusu konularında merak ettiklerinizi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası hesap açma işlemi için bankanın herhangi bir şubesine uğramanız yeterlidir. Yapı Kredi Bankası hesap açma başvurusu yapmak için banka yetkilisine nüfus cüzdanı fotokopinizi beyan etmeniz yeterlidir. Nüfus cüzdanınız ile bankada ücretsiz olarak vadesiz hesap açabilirsiniz. Bu hesap ile dilediğiniz zaman para yatırabilir, dilediğiniz zaman yatırdığınız parayı tekrar çekebilirsiniz.

Ayrıca vadesiz hesabınıza maaşınızı da tanımlatabilirsiniz. Hem emekli maaşı hem de çalışan maaşı bankanın hesaplarına tanımlatılabilir.Yapı Kredi Bankası hesap açma işlemi sonrasında vadesiz hesabınıza kredili mevduat hesabı tanımlatabilirsiniz. Diğer adı esnek hesap olan bu ürün sayesinde hesabınızda para olmadığı anlarda limitinize göre nakit kullanabilirsiniz. Limitiniz doğrultusunda fatura ödeyebilir, nakit çekebilir, alışveriş yapabilirsiniz.

Daha sonra limitinizden kullandığınız tutarı bankaya ödeyerek bankaya olan borcunuzu kapatabilirsiniz. Bu işlemde banka belirli faiz alacaktır.

Yapı Kredi Bankası Hesap Açma” üzerine yorum

  1. Her hangi bir hesap Numaram yanimda olmadigi için kendimde dişarda calişmak’ta olduğum icin yapı kredi bankanizdan hesap acmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir