Yapı Kredi Bankası Sanal Pos Başvurusu

Yapı Kredi Bankası sanal pos ürünü ile internet üzerinden kredi kartı ile tahsilat yapabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası sanal pos başvurusu yaptıktan sonra sizler için gerekli olan kurumlar gerçekleştirilecektir. Yapı Kredi Bankası standart, ortak ödeme, kolay mağazacılık ve web pos olarak sanal pos hizmeti vermektedir. Bu hizmetlerden sizin için uygun olanını seçebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası sanal pos başvurusu yapmanız için bankanın herhangi bir şubesine gitmeniz gerekmektedir. Sanal pos başvurusu yapmanız için firmanızın bazı evraklarını bankaya beyan etmeniz gerekmektedir. Bu evraklar imza sirküleri, ticaret odası kaydı, resmi gazetesi gibi evraklardır. Banka bu evraklara ek olarak başka evraklar da isteyebilir. Bu yüzden banka ile görüşerek sizin için gerekli olan bütün evrakları öğrenmeniz gerekmektedir. Ayrıca sanal pos ürünleri arasında istenilen belgelerde de değişiklikler oluşabilir.Yapı Kredi Bankası sanal pos ürünleri, internet üzerinden her türlü kredi kartı tahsilatı yapmanıza olanak sağlamaktadır. E-ticaret siteniz varsa ve kredi kartı ile tahsilat imkanı sunmak istiyorsanız kolay mağazacılık ürününden yararlanabilirsiniz. Bu ürün ile yapacağınız satışlar için kuracağınız internet sitesi ise gerekli güvenlik yazılımlarına sahip olması gerekmektedir.

Banka ise 3D yani 3 boyutlu güvenlik sistemi ile kredi kartı dolandırıcılığına karşı alınabilecek en önemli güvenlik sistemini sizlere sunmaktadır.Bankanın sanal posuna sahip olmanız için ayrıca web sitenizin satış yapması için gerekli olan bütün sisteme sahip olması gerekmektedir. Müşterilerinizi her konuda bilgilendirmelisiniz. Özellikle iptal iade konularında müşterileri bilgilendiren gerekli bölümlerin olması gerekir. Firmanızın müşteri hizmetleri numarası ve firma adresi de site üzerinden müşterilerin ulaşabileceği bir bölümde olmalıdır. Burada yazdığımız gibi bazı özelliklere sahip olan sistemleriniz için sanal pos başvurusu yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir