Yapı Kredi Bankası Telefon Bankacılığı Numarası

Yapı Kredi Bankası telefon bankacılığı ile bütün bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası telefon bankacılığına bağlanmak için 444 0 444 telefon numarasını aramanız yeterlidir. Bankacılık işlemlerinizin yanı sıra bankanın ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bankanın çeşitli ürünlerine de telefon bankacılığı aracılığı ile başvura bilirsiniz.

Ayrıca vadeli, vadesiz, yatırım hesaplarınızı yönetebilirsiniz. Kredi kartı işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bankamatik kartınızın, kredi kartınızın şifrelerini değiştirebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası kartlarından herhangi birini kayıp ettiğinizde müşteri hizmetlerinden kayıp çalıntı bildiriminde de bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini ilk aradığınızda bu menü sizlere yöneltilecektir. Bu sayede kısa zamanda hesaplarınızı bloke edebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri sizlere sesli yanıt hizmeti de sunmaktadır. Bu sayede aradığınızda sesle komut vererek menüleri istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak için bankadan bu özellik için bir şifre almanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir