Yapı Kredi Dosya Masrafsız Taşıt Kredisi

Bankaların kredi ürünlerinden yararlanırken özellikle taşıt ve konut kredilerinde dosya masrafı oldukça yüksek olmaktadır. Yapı Kredi Bankası bu durumu ortadan kaldıracak bir kampanya ile Yapı Kredi dosya masrafsız taşıt kredisi ürününü müşterilerine sunmaktadır. Bu kredi sayesinde bankadan kullanmış olduğunuz tutardan dosya masrafı kesilmeyecektir.İleriki yazılarımızda bankaların kredilerde aldığı dosya masrafının mantığının ne olduğunu ve dosya masrafı adı altında alınan bu ücretin sizler tarafından geri iade alınıp alınamayacağı ile ilgili ayrıca bilgi paylaşacağız , bizi takip etmeye devam edin.

Yapı Kredi Bankası dosya masrafsız taşıt kredisi özellikleri

Yapı Kredi Bankası dosya masrafsız taşı kredisi ürününden yararlanırken maksimum 48 ay vadeden yararlanmaktasınız. Ayrıca kullanabileceğiniz tutar 50.000TL ile sınırlandırılmaktadır. Taşıt kredilerinde taşıtın bedelinin belirli bir bölümü için finans desteği verildiği için alacağınız aracın toplam bedelinin üzerinden bankanın vereceği finans desteği en fazla 50.00TL olmaktadır. Kredi kullanırken bu detaya dikkat etmelisiniz. Dosya masrafsız taşıt kredisi ürününün faiz oranı ise %1,36 olarak belirlenmiştir.

Dosya masrafsız taşır kredisi başvurusu için gerekli evraklar
Yapı Kredi Bankası dosya masrafsız taşıt kredisi ürününden yararlanmak için kredi başvurusu yaparken bazı evrakları bankaya beyan etmeniz gerekmektedir. Bu evraklar nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve elektrik, doğalgaz, su, telefon gibi adınıza kayıtlı olan faturalardır.Bu evrakların yanı sıra alacağınız araçlar içinde bazı belgeler istenmektedir. Eğer almak istediğiniz araç sıfır kilometre bir araç ise bankaya kredi başvurusu yaparken aracın proforma faturasını da beyan etmeniz gerekmektedir. Ayrıca alacağınız araç ikinci el de olabilir. Eğer ikinci el bir araç için kredi kullanmak istiyorsanız bu sefer aracın ruhsatını beyan etmeniz gerekmektedir. İkinci el araçlar için ayrıca en az 15 gün öncesinde aracın noter onaylı alım satım sözleşmesi de gerekmektedir.Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi başvurusu yapmak için bankanın herhangi bir şubesine gitmeniz gerekmektedir. Yapı Kredi taşıt kredisi hesaplama için buraya tıklamanız yeterlidir.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir