Yapı Kredi Şubeleri ve Çalışma Saatleri

Yapı Kredi Bankası, 1944 yılında perakende sektörüne yönelik bir ulusal banka olarak kuruldu. Kurulduğu günden beri büyük başarılara imza aran Yapı Kredi, zaman içerisinde Koçbank’ın altyapısını da bünyesine kattı. UniCredit adlı uluslararası kuruluş ile birlikte faaliyet gösteren ve arkasında Koç Holding’in gücünü taşıyan Yapı Kredi, kurulduğu günden bugüne geçen 70 yıl içerisinde şube ve ATM ağını ciddi anlamda genişletmiş bulunuyor. Yapı Kredi’nin şubeleri ve çalışma saatleri ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmak istedik.

Yapı Kredi Şube Çeşitleri ve Çalışma Saatleri

Yapı Kredi’nin Türkiye sınırları içerisinde 961 şubesi bulunuyor. Şube sayısı bakımından Türkiye’nin beşinci sırasında bulunan bankanın “sınırsız bankacılık” sloganı ile uyumlu olarak farklı şube çeşitleri mevcut. Bu kapsamda, engelli müşterilere yönelik hizmetler, ticari müşteriler için “özel bankacılık” imkânı, bireysel bankacılık için standart şubeler ve müşterilere her an destek verebilmek için “tatillerde açık” şube türleri bulunuyor. Yapı Kredi Bankası’nın standart şubeleri, 09:00-12:30/13:30-17:30 saatleri arasında hizmet veriyor. Ancak “tatillerde açık” şubelerde durum farklı. Zira AVM şubelerinde Cumartesi-Pazar günleri dahil, 10:00-21:30 arası veya 09:30-21:00 saatleri arasında hizmet veriliyor. Diğer AVM şubelerinin aksine, Yapı Kredi Akmerkez Şubesi çalışma saatleri 12:00-21:00 ve Yapı Kredi İzmir Mavişehir Şubesi çalışma saatleri de 12:00-17:00 olarak belirlenmiş.

Yapı Kredi Şube Kodları ve Genel Müdürlük
Bankanın Genel Müdürlük ofisi Yapı Kredi D Blok Plaza Büyükdere Cad. Levent 34330 Beşiktaş İstanbul adresinde yer alıyor ve 0212 339 70 00 numaralı telefonla ulaşılabiliyor. Bine yakın şubesi bulunan banka, müşterilerinin şube kodu veya telefon numarası gibi bilgilere kolayca ulaşabilmeleri için ayrı bir arabirim hazırlamış. Bu sayede aradığınız şubenin tüm bilgileini kolayca bulmanız, veya size en yakın istediğiniz özelliklerde olan şubeye ulaşmanız mümkün. Ayrıca bankanın yurt dışında bulunan şube ve ATM bilgilerine de bu arabirim üzerinden ulaşabilirsiniz. Yapı Kredi şube kodları ve iletişim bilgileri arabirimine buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir