Yapı Kredi World Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Yapı Kredi World kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini cep telefonunuzla yapabilirsiniz. Cep telefonunuzdan başvuru yaptığınız kredi kartı tipini yazın ve bir boşluk bırakarak vatandaşlık numaranızı yazın. Bu bilgileri 4407’ye sms gönderdiğinizde, kredi kartı başvuru durumunuz cep telefonunuza gelecektir. Maalesef Yapı Kredi Bankası’nın online başvuru sonucu öğrenme hizmeti bulunmamaktadır. Bu yüzden kredi kartı başvurunuzu sadece sms göndererek sorgulayabilirsiniz.

Ayrıca Yapı Kredi World kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek için bankanın telefon bankacılığını da arayabilirsiniz. Telefon bankacılığında ilgili menüleri tuşladıktan sonra kredi kartı başvurunuzun son durumunu öğrenebilirsiniz. Son yöntem  olarak World kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini bankanın internet bankacılığına giriş yaparak da öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi World Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme” üzerine 11 yorumlar

  1. Ben babamın ek kartını kullanıyordum. Cüzdanım çalındı ve kartları geçici olarak iptal ettirdim. Kart başvurusu yaptık fakat 2 hafta oldu hala gelmedi. Ne zaman gelir

  2. Kredi kartım kayboldu ve yenisi talep ettim. Basıldı diye msj geldi. Yanlız kurye verildi mi?

  3. kredi kartı teslimatı için geçen pazartesi gelinmişti evde yokuz diye geri gitmiş 02/06/2014 dün geliceğini biare etmiş ama halen yok acaba kurye kimdir nerdedir..

  4. Kiredi kartim bir türlü bana ulaşmadi kuryeyi ariyorum ama beyfendi telefonu açma zahmetindr bulunmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir