Yapı Kredi’den Günde 10 TL’ye Masrafsız 9000 TL Kredi!

Yapı Kredi Bankası bahar kredileri kapsamında Yapı Kredi’den günde 10TL’ye masrafsız 9000TL kredi vermektedir. Bu kredi kampanyasının en büyük özelliği masrafsız olmasıdır.

Yapı Kredi günde 10TL’ye kredi özellikleri
Yapı Kredi Bankası’nın düzenlediği kredi kampanyasında faiz oranı %1.23 olarak belirlenmektedir. Kredi kampanyasından maksimum 36 ay yararlanılabilinmektedir. 9.000TL kredi kullandığınızda ve 36 ay vade seçeneğinden yararlandığınız da günde 10TL’ye kredinizi ödeyebilmektesiniz.

Günde 10TL kredi kampanyası emekliler ve kamu çalışanlarına da ayrıcalıklar tanıyor. Emekli iseniz krediden yararlanmak için sadece nüfus cüzdanınızı bankaya beyan etmeniz yeterlidir. Banka yetkilileri kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde alarak kredi sonucunuzu kısa sürede verecektir. Kamu çalışanı iseniz yine sadece nüfus cüzdanı ve kamu kimliği ile kredi başvurusunu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Yapı Kredi günde 10TL’ye kredi başvurusu için gerekli evraklar
Emekli ve kamu çalışanı değilseniz kredi başvurusu yapmak için yukarıdaki evraklar haricinde evrakları bankaya beyan etmeniz gerekmektedir. Kredi başvurusu yapmak için nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi ve elektrik, su, telefon, doğalgaz gibi isminize kayıtlı olan herhangi bir faturayı bankaya beyan etmeniz gerekmektedir.

Banka başvuru esnasında kefil istememektedir. Ancak kredi risk analizi yapıldıktan sonra banka gerekli gördüğü başvurular için kefil talebinde bulunabilmektedir.

Yapı Kredi Bankası günde 10Tl’ye kredi başvurusu
Yapı Kredi Bankası’nın bu kampanyasına başvurmak için bir kaç yöntem kullanabilirsiniz. Öncelikle bankanın herhangi bir şubesine giderek kredi başvurusu yapmak için gerekli olan evrakları beyan etmeniz yeterlidir.Ortalama olarak 3 iş günü içerisinde banka sizlere kredi başvuru sonucunuzu bildirecektir.Ayrıca bankanın şubesine gitmeden internetten başvuru yaparak ön onay almak isteyenler buraya tıklayarak krediye başvuruda bulunabilirler.Ön ay sonra mutlaka gene gerekli evrakları hazırlayarak Yapı Kredi şubesini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir