Yapıkredi World Card Borç Sorgulama

Kredi kartı borcunuzu anlık olarak ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz. Geçmiş harcamalarınıza bakabilir ve kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz. Kredi kartı borcunuzu belirli aralıklarla takip etmeniz her açıdan size faydalı olmaktadır. Hem borcunuzu her zaman bilerek dengeli alışveriş yaparsınız hem de yanlış yapılabilecek işlemlerin önüne geçmiş olursunuz. Yapıkredi Word Card borç sorgulamak için aşağıdaki yolları izleyebilirsiniz.

Yapıkredi Telefon Bankacılığı

Yapıkredi telefon bankacılığına giriş yaparak kredi kartı borcunuzu öğrenebilirsiniz. Telefon bankacılığında size sistem tarafından otomatik bilgi verilmektedir. Ancak işlemleriniz hakkında görüşmek için müşteri temsilcisine bağlanmanız gerekmektedir.

Yapıkredi İnternet Bankacılığı

Borç sorgulama için seçebileceğiniz en sağlıklı yöntem internet bankacılığıdır. Bankanın internet bankacılığına giriş yaptığınızda kredi kartınızla ilgili bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. Geçmiş dönem harcamalarınızı inceleyebilir, gelecek ekstrelerinizde ki taksitli borçlarınızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca buraya tıklayarak açılan sayfadan internet şubesi > kart işlemlerim menüzünden hızlı bir şekilde kredi kartı borcunuzu görebilirsiniz. Açılan sayfada kartınızın son dört hanesini, müşteri numaranızı ve kart şifrenizi girmeniz yeterlidir. Telefonunuza gelen şifre ile giriş yapıp borç bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Yapıkredi ATM

Son olarak bankanın ATM’lerinde kredi kartınız ile giriş yaptığınızda güncel borcunuzu görebilirsiniz. Ayrıca kredi kartı borcunuzu da sıra beklemeden ödeme imkanınız vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir