Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Milyonlarca iş yerinden kredi kartınız ile avantajlardan yararlanmak, yirmi dört saat nakit avans çekebilme imkanından yararlanmak, taksitli alışverişler yapmak ve kampanyalardan yararlanmak için Ziraat Bankası kredi karıt başvurusu yaparak bankanın kredi kartına sahip olabilirsiniz. Ziraat Bankası kredi kartı ile milyonlarca iş yerinden alışveriş yapabilirsiniz. Yaptığınız alışverişleri anlaşmalı üye iş yerlerinden taksitlere bölebilirsiniz. Bu sayede yaptığınız alışverişlerin kolayca geri ödemesini gerçekleştirirsiniz.

Bunların yanında banka sizlere yaptığınız alışverişler karşılığında puanlar verecektir. Bu puanların oranları değişiklik göstermektedir. Alışverişlerinizden ve farklı kampanyalardan kazandığınız puanları dilediğiniz gibi bedava alışveriş yaparak harcayabilirsiniz.

Ziraat Bankası kredi kartına başvurmak için bir diğer sebebiniz ise nakit avanstır. Acil nakit ihtiyacınız olduğunda hiç telaşa kapılmanıza gerek yok. Yapmanız gereken kredi kartınız ile Ziraat Bankasının ATM’lerinden nakit avans çekmektedir. Kullanacağınız nakit avanslara banka belirli oranlarda faiz uygulamaktadır. Anaparanın üzerine eklenen faiz ile dönem ekstrenize yansıtılmaktadır. Bunun yanında kullanacağınız nakit avansı taksitli olarak da çekebilir ve daha kolay ödeme sağlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası kredi kartına nasıl başvurulur diye merak ederseniz bir çok yol izleyebilirsiniz. Bunlardan en çok tercih edileni bankanın şubeleridir. Bankanın şubelerinden gelir belgeniz ve nüfus cüzdanınızla kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer bankanın şubelerine gidecek vaktiniz yoksa buraya tıklayarak hızlı bir şekilde kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi onay bilgilendirilmesi cep telefonunuza mesaj olarak gelecektir.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu” üzerine 6 yorumlar

  1. ziraat bankası kredi kartı almak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

  2. emekliyim ziraat bankasından maaşımı alıyorum bankamızdan kredi kartı talep ediyorum müşteri hizmetlerini gerekşi başvuruyu yaptım umarım olumlu sonuçlanır

  3. Emekliyim Ziraat Bankasından maaşımı alıyorum bankamızdan kredi kartı taleinde bulundum.Bu güne kadar tarafıma bir bilgi verilmedi.Kredi kartı talebimin kabul görüp görmediğinin tarafıma bildirilmesini arz ediyorum. Cevap süresinin uzama nedeni nedir bilmek istiyorum.Bir kamu emeklisi olarak emekli maaşımın kamu bankasından alma yönünde tercihim dikkate alınmalıydı düşüncesindeyim.

  4. meraba ben emekliyim ziraatbankası kıredikartına müracatetdim beni muhatab alan olmadı emeklimaşımı ziraattanlıyorum ben yurdışındada çalışdım maaşkartı artı kıredikartınıda gönderdi birbanka vatandaşına güvenmiyorsa veya verdigi kırediyi parasını alamıyorsa bu bankanın personelinde veya çalışmasında birsorun var kendinizi sorgulayın sayın ziraatbankası yöneticileri ben devletime güveniyorum devletimin bankasında çalışan memuru müşterisine güvenmiyor acaba neden

  5. ziraat bankasından maaşımı alıyorum kredi kartı kullanmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir