Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Ziraat Bankası Maximum kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi için bankanın şubelerine uğramanız yeterli olacaktır. Bankanın şubelerinde müşteri temsilcileri ile görüşerek kredi kartı başvurunuzun ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme için bankanın telefon bankacılığı ile iletişime geçebilirsiniz. Telefon bankacılığında ilgili menülerden kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenmek için müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Ziraat kredi kartı başvuru sonucu öğrenme için ayrıca internet bankacılığını da kullanabilirsiniz. Bilgileriniz ile internet bankacılığına giriş yaparak kredi kartınızın onaylanıp onaylanmadığını kontrol edebilirsiniz. Kredi kartınız onaylandıktan sonra ortalama 7 ila 10 gün içerisinde isteğinize bağlı kurye ile adresinize teslim edilmektedir. Ayrıca isterseniz kredi kartınız bankanın şubelerine de iletilebilir. Sizlerde şubeden teslim alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme” üzerine 4 yorumlar

  1. Selam Ziraat Bankası bana maximum kredi kartı yolladı şubeye almaya gittigimde üzerine ismim yazılı bana ait olan kartımı vermediler. Sebeb nedir ya da neden gonderdiniz? kartimi geri vermezlerse o kişiyi dava edicem (topcular girişimci şubesi Antalya Aysegul Hanim bana kartımı vermedi) gereğinin yapılmasını arz ederim. serdar yagiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir