Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı Numarası

Ziraat Bankası telefon bankacılığı ile iletişime geçmek için 444 00 00 telefon numarasını aramanız yeterlidir. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri ile bankacılık işlemlerinizi rahatlıkla şubeye gitmeden gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası telefon bankacılığı ile verdiği hizmeti kesintisiz vermektedir. 7/24 arayabileceğiniz bankanın müşteri hizmetlerinden hesaplarınız ve kredi kartlarınızı yönetebilirsiniz.

Şikayet ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. Şikayet ve öneri bildirdiğinizde banka yetkilileri kısa süre içerisinde sizlere canlı olarak bağlanacak ve bilgilendirme yapacaktır.

Ziraat Bankası iletişim numarası sizlere sesli yanıt sistemini de sunmaktadır. Bu sistemden yararlanmak için bankadan sesli yanıt sistemine özel şifre almanız gerekmektedir. Sesli yanıt sistemi ile telefon bankacılığında yapacağınız görüşmelerde tuşlama yapmanıza gerek kalmamaktadır. Sesle komut vererek menüleri istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı Numarası” üzerine 4 yorumlar

  1. kiradi.başvurusunnda bulundum cevap alamadım neoldu.dediniz veolmadı diye cevap gelmedi ögrenebilirmiyim

  2. 3 DEFA 444 00 00 NUMARAYI ARAMAMA RAGMEN MÜŞTERİ TEMSİCİSİYLE KONUŞAMADIMM LÜTFEN TELEFONLARA BAKMANIZI İSTİYORUM

  3. telefon numaramı değiştirdim acaba bankkartımda bu bilgiyi nasıl güncelleyebilirim

    editör notu : bankanızın atmlerinden bilgi güncelleme bölümüne girerek telefon numaranızı güncelleyebilirsiniz , ya da banka şubelerine uğrayarak değişiklik talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir