Ziraat Ek Hesap Nasıl Açılır?

Ay sonu geldi ve hesapta para bitti, aksilik bu ya nakit paraya ihtiyacınız oldu ya da alışveriş yapmanız gerekiyor. Tam da bu esnada devreye Ziraat ek hesap giriyor. Hesabınızda nakit paranız olmasa da ATM aracılığıyla gece ya da gündüz fark etmeksizin nakit paranızı ek hesabınızdan çekebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

Ziraat ek hesap kredili hesap türlerinden birisidir. Ziraat ek hesabınızdan nakit para çekip, alışveriş yapabildiğiniz gibi otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Ziraat bankası ek hesap faiz oranları diğer bankalar ile kıyaslamamız gerekirse daha düşük ve uygundur.

Kısaca anlattığımız Ziraat bankası ek hesap nasıl açılır diye soranlardansanız hemen kısaca özetleyelim. Ziraat bankası ek hesap başvuruları şube kanalıyla yapılmaktadır. Size en yakın şubeye giderek başvurularınızı yapabilirsiniz.

Ziraat bankası ek hesap başvurusu esnasında banka sizden TC kimlik numarası istemektedir. TC kimlik numaranız ile kredi notu gibi taramaları tamamladıktan ve olumlu sonuç aldıktan sonra ek hesap da tamamlanacaktır. Sonrasında rahatça dilediğiniz yer de dilediğiniz zaman ek hesabınızı kullanabilirsiniz.

Ziraat Ek Hesap Nasıl Açılır?” üzerine 2 yorumlar

    1. Hesap açma işlemlerinde imza atılması istenmektedir. Özellikle bir devlet bankasından hesap açtıracaksanız bu işlem imzasız olmaz, sırada beklemeden olmaz, memurun çayını kahvesini içmesini beklemeden olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir