Ziraat Maximum 4757

Ziraat Bankası’ nın düzenli müşterileri için sağlamış olduğu pek çok avantaj bulunmaktadır. Devlet bankası olması sebebiyle de günümüzde milyonlarca müşterisi olan Ziraat Bankası’ nın müşterilerinin kullanması için çıkarmış olduğu kredi kartı ise Maximum kart olarak bilinmektedir. Müşteriler diğer bankaların sağlamış oldukları kartlar gibi, bu Maximum kart aracılığı ile alışveriş yapmakta, Maxi Puan toplamakta ve avantajlardan yararlanmaktadırlar

Kişiler Maximum kartın etkili olduğu birçok alanda indirim ve puan kazanabilmektedirler. Özellikle Ziraat Bankası, birçok alanda her geçen gün yeni kampanyalar ve avantajlı organizasyonlar düzenlemektedir. Örneği kimi zaman Maximum kart ile ödeme yapacağınız bir film seansı sırasında ekstra indirim kazanırken, başka bir gün ise akaryakıt alışverişinizi Maximum kartla son derece uyguna yapabilirsiniz.

Maximum kart ile dahil olmak istediğiniz bütün bu kampanyalar için Ziraat Bankası’ nın 4757 numaralı hattını kullanmanız gerekmektedir. Bu numaraya isminizi, soy isminizi ve TC numaranızı yazarak kısa bir süre içerisinde var olan kampanyaya dahil olmanız ve bu kampanyanın avantajlarından faydalanmanız mümkün olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir