Finansbank Reklamında Oynayan Kadın Kim?

Görsel medya kendilerine tanıtmak ve sayede kullanıcılarını arttırmak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği seçeneklerden biri olmak ile beraber bu çerçevede reklam filmleri çekmek gerçekten de en etkili yöntem olmaktadır. Bankacılık sektörü ülkemizde giderek genişleyen ve büyüyen bir piyasaya sahip olmak ile beraber bu durum rekabet şartlarını da giderek arttırmaktadır.

Fazlasını Oku

Kredi Kartı Hata Kodu 57 Ne Demek?

Kredi kartları günlük hayatımızda alışveriş yaparken ya da nakit para ihtiyacı duyduğumuz zamanlarda sık sık başvurduğumuz yöntemler olmakla birlikte özellikle alışveriş yaptıktan sonra ödeme yapma aşamasında belli başlı problemler ile karşılaşmak da pek çok kişinin başına gelen durumlar arasında bulunmaktadır. En çok yaşanan durum ise ödeme yapmak için işlem yaptığımız zaman kartımızın hata kodu vererek […]

Fazlasını Oku

Kart Finans Go ve Fixcard Başvurusu

Finans kurumları arasında bulunan banka sektöründe oldukça fazla sayıda kurum bulunmaktadır. Özellikle de Ülkemizde bu sayı hızla artış göstermektedir. Oldukça çeşitli isimlerde kurulmakta olan banka kurumları faaliyetlerini düzenli olarak sürdürebilmek ve piyasada belirli bir yere sahip olabilmek adına sürekli ürün çeşitliliğine gitmek,ilgili ürünlerin tanıtımını büyük bir itina göstererek yapmak ve satış aşamasında belirli kampanyalar düzenlemek […]

Fazlasını Oku

Finansbank İban Sorgulaması

Özellikle son yıllarda bankacılık işlemlerinde karşımıza çıkan terimlerden birisi de İban oldu. İban numarası International Bank Account Number, Avrupa Birliği düzenlemeleri kapsamında uygulanmaya başlanan hizmetler ve düzenlemelerden birisi oldu. Her banka müşterilerine özel İban numarası oluşturmaya ve bu numaraları da müşterileri ile paylaşmaya başladı.

Fazlasını Oku

Cardfinans Fenerbahçe Kredi Kartı Başvurusu

Cardfinans Fenerbahçe kredi kartı, sarı lacivertliler için tasarlanan Finansbank’ın bir  kart çeşididir. Fenerbahçe Taraftarı Cardfinans Fenerbahçe kredi kartı başvurusu yaparak sahip olduğu kart sayesinde Finansbank taraftar kartlarının sağladığı birçok avantajdan yararlanırken aynı anda Fenerbahçe Spor kulübünün birçok hizmetinde özel indirimlerden kazanıyorlar.

Fazlasını Oku