14 Şubat 2018 Sevgililer Günü Kredi Kartı Kampanyaları

14 Şubat Sevgililer Gününde sevgilinize almak istediğiniz hediyeye karar verdiniz mi? Bu özel günde, sevdiğinizle birlikte vakit geçirmek ve onu hatırladığınıza dair ufak da olsa bir hediye almak ister misiniz?14 Şubat Sevgililer Günü, ülkemizde heyecanla beklenen özel günler arasında yer alıyor. Sevdiğinizi mutlu edecek hediyeyi alabilmek için bütçenizden bu ay belirli bir meblağ ayırmanız gerecek. Sadece hediye yetmez tabi ki, şık bir restoranda güzel bir akşam yemeği içinde hazırlıklar yapılmalı öyle değil mi? Özellikle bayanlar bu tarz özel günlere çok önem verir. Her bayan, ufak da olsa süprizlerden çok hoşlanır.

14 Şubat Sevgililer Günü için birçok mağaza, alışveriş sitesi, restoran kampanyalara başladı bile. Yaptıkları indirim ve kampanyalar ile bu özel gününüzde sizin yanınızda olmak istiyorlar. 14 Şubat Sevgililer Günü Kredi Kartı Kampanyaları ise, en güzel olanı. Birçok banka, 14 Şubat’a özel hem puan hem indirim kampanyası başlattı. 14 Şubat 2017 Sevgililer Günü Kredi Kartı Kampanyaları için öne çıkan birkaç örnek vermek istedik.

Parafcard Sevgiler Günü Kampanyası

  • Axess Kredi Kartı Kampanyası: 100 YTL ve üzeri giyim, restoran, kozmetik, elektronik, çiçek alışverişlerinizi Axess Kartınızla üye işyerlerinden gerçekleştirirseniz, yaptığınız alışveriş tutarının %14”ü kadar chip para kazanma hakkına sahip olacaksınız. Kampanya 1-14 Şubat tarihleri arasında yapılan alışverişler için geçerlidir.
  • Bonus Kredi Kartları: 1-28 Şubat tarihleri arasında; market, giyim, kozmetik, kuyum alışverişlerinizi bonus kartınız ile yaparsanız, her 100 YTL’de 10 YTL puan kazanabilirsiniz. Üstelik yaptığınız alışveriş toplamında 50 puan kazanma şansınız var.
  • Cardfinans: Şubat ayı boyunca yaptığınız alışverişlerde, tek seferde yapacağınız 100 YTL ödemelerinizde 10 YTL puan kazanıyorsunuz. Toplamında 100 YTL hediye para puan kazanabilirsiniz.

Sevgiliye Kredi Kartı İle Hediye Alma

14 Şubat 2017 Kredi kartı kampanyalarından sizde yararlanmak istiyorsanız, bankaların web siteleri veya müşteri hizmetleri aracılığıyla detaylı bilgi alabilirsiniz. Kampanyaların hangi tarihler arasında uygulandığı, kullanabilmek için neler yapılması gerektiği ( birçok banka sms onayı istiyor ), puanların kullanım süreleri hakkındaki detayları kaçırmamanız tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir