Akbank Kredi Kartı ile Elektrik Faturası Ödeme

Türkiye’nin önde gelen bankalarından olan Akbank ile bir bağlantısı olan müşteriler için artık ödemeler çok kolay. Elektrik, su, telefon, doğal gaz gibi ödemelerinizi gününde ve otomatik olarak gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır. Otomatik ödenen faturalarınız için ödeme bilgisi SMS olarak sizlerin tarafına iletilmektedir.

Firmanızın hesabına artı para limiti tanımladığınızda ise hesabınızda yeterli bakiye olmasa bile ödemeleriniz otomatik olarak yapılmaktadır. Böylelikle ödemelerle ilgili hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Anlık fatura ödemelerinizi Akbank Direkt İnternet ya da Akbank Şubelerinden kolayca ve hızlı bir şeklide yapabilirsiniz. Elektrik faturalarınızı otomatik fatura ödeme talimatı ile yapmak isterseniz Akbank Direkt internet, Akbank şubeleri ya da 444 25 25 nolu Akbank Telefon şubesinden tanımlayabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Elektrik Faturası Ödeme

Sizlerde Akbank müşterisi iseniz hayatınıza sunulan bu kolaylıklardan faydalanın. Kredi kartından anlık olarak otomatik ödeme talimatlı fatura ödeme hizmetlerinden Axess, Fre, Wings asıl kart sahipleri faydalanabilmektedir. Kredi kartında talimatlı olarak yapılan ödemeler için faturanın ödeme tarihinden hesap kesim tarihine kadar aylık net %2,02 fatura ödeme faizi uygulanmaktadır.

Kredi kartından fatura ödeme ücreti Akbank direkt internet kanalında 1 TL Akbank şubelerinde kurum anlaşmasına göre en az 2 TL en fazla ise 5 TL dir. Kredi kartından anlık-tek seferlik veya talimatlı olarak ödenen faturalar için chip para kazanımı sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir