Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu

Anadolubank kredi kartı başvurusu yaparak World Card özelliklerinden de yararlanabilirsiniz. Yapı Kredi ile Anadolubank’ın kredi kartlarını birleştirmeleri sonucu iki banka özelliklerini tek kartta toplamaktadır. Bu sayede iki bankın avantajlarından tek kart sayesinde yararlanabilirsiniz. Bilindiği gibi World kredi kartlarının bir çok üye işlerinde avantajlı kampanyaları bulunmaktadır. Bu kampanyalar ertelemeli ödemeler, uzun vadeli taksitlendirmeler ve kazandırdığı puanlar gibi kampanyalardır.

Kredi kartını doğru kullandığınız sürece her zaman fayda sağlarsınız. Belki de en büyük faydalarından biri sizlere kazandırdığı puanlardır. Bu puanları alışveriş yaptıkça kazanırsınız. Akaryakıt, giyim, teknoloji, seyahat gibi alanlarda yapacağınız harcamaların hemen hemen hepsinde bankanın kartı sizlere puan vermektedir. Ne kadar çok harcama yaparsanız sahip olacağınız puanda o kadar çok olacaktır. Bu hizmet sayesinde harcadıkça kazanacak ve kazandıklarınızla da bedava alışveriş yapabileceksiniz. Anadolubank kredi kartına başvurmak için bankanın şubelerine gitmeniz yeterli olacaktır. Başvurunuz sonrasında banka sizin hakkınızda yaptığı inceleme sonucu kartınızın onay bilgisini verecektir. Bu süre ortalama olarak genelde üç gün sürmektedir. Kart basıldıktan sonra da en geç bir hafta içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

Anadolubank kredi kartına nasıl başvurulur diye merak ediyorsanız yapmanız gereken gelir belgeniz ve nüfus cüzdanınızla bankanın şubelerine başvurmaktır. Anadolubank sadece şubelerden başvuru almaktadır. Buz yüzden kredi kartına başvurmak için bankanın şubelerine başvurmanız gerekmektedir.

Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu” üzerine 4 yorumlar

  1. kredi card başvurusu yapmak istiyorum. Daha önce kullandım tekrar almak istiyorum

  2. ANADOLU BANKASIYLA ÇÇALIŞMA FIRSATI BULMAK İSTİYORUM ARKADAŞLARIMIN KARTI VAR BU ANADOLU BANKASINDAN BENDE KART ALMAK İSTİYORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir