Axess Kullanan Bankalar

Eğer siz de kredi kartı başvurusu yapmak istiyor ve bu konuda da kendinize en uygun kart olarak Axess’i tercih ediyorsanız Axess kullanan bankalar ile alakalı olarak bilgi almanız faydalı olacaktır. Ülkemizde mevcut olan hemen hemen her bankanın bir kredi kartı sunumu mevcut olmak ile her birinin kendine göre özellikleri ve avantajları bulunmaktadır. Bankalar da müşterilerine sunacakları kartları buna göre belirlemektedir. Bu aşamada en çok dikkat çeken ve buna paralel olarak en çok talep gören kartlardan biri de Axess olmakta ve hali hazırda milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır.

Oldukça farklı ve bir o kadar avantajlı kampanyaları ve ülkemizin hemen hemen her yerinde mevcut olan anlaşmalı iş yerleri ile en fonksiyonel kartlarından biri olma özelliği sunan bu kart ile alakalı olarak nereden ve hangi bankalardan alınabileceğine dair detaylar yazımızın devamında detaylı olarak anlatılmaktadır.


Soru: Axess Platinum Kart Kimlere Verilir


Axess Kart Veren Bankalar

Söz konusu olan bu kartı ülkemizin en başarılı ve en çok tercih edilen özel sermayeli bankalarından biri olma özelliği taşıyan Akbank sunmaktadır. Bu banka hemen hemen her  konuda bir hayli başarılı ve bir o kadar da faydalı olduğu gibi sunduğu kart olanağı ile de göz doldurmakta ve pek çok kişi adı geçen bu kartı alarak bahsi geçen olanaklardan faydalanmak için başvuru oluşturmaktadır. Bu bankanın müşterilerine vermekte olduğu Axess kartı olanakları da şu şekilde olmaktadır;

  1. Axess Business: Şirketlerin ve ilgili yerlerin çalışanlarının tercih etmekte olduğu bu kartın da son derece dikkat çekici avantajları olmak ile beraber yıllık aidatı 90 Türk Lirası olarak tespit edilmiştir.
  2. Axess Exi26: Akbank’ın gençlere yönelik olarak hazırlamış olduğu bu kredi kartının da çok cazip özellikleri olmakta, yıllık kart ücreti bir hayli olarak 21 Türk Lirası olarak belirlenmektedir.
  3. Axess Gold: Normal Axess karta kıyasla bir nebze daha üst gelir grubundaki kişilere yönelik olarak hazırlanmış olan bu kartın yıllık ödemesi ise 98 Türk Lirası olmaktadır.
  4. Axess Platinum: Bu kart daha çok VIP özellikteki kişilere verilmekte ve yıllık aidatı da 109 TL olmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir