Bankaların Bayram Kredisi

Bankalar ramazan ayının gelmesiyle birlikte hemen bayram kredisi kampanyalarına başlamaktadırlar. Bu senenin ( 2016 ) yılık ilk kampanyasını başlatan bankalar Şekerbank ve İş bankası oldu. Akabinde diğer bankalardan kampanyalarını yayınlamaya başladılar. Detayları sayfamızdan bakabilirsiniz. Bankalar arasından en uygun bayram kredisi veren bankalara bakmak için ilgili sayfamıza gidiniz.

HSBC Bayram Kredisi

Bayram aynı zamanda birçok masrafın aynı anda gelmesi demek. Ancak bu durum sizleri endişelendirmesin. HSBC ile birlikte Ramazan Bayramı kredisi veya Kurban Bayramı kredisinden birisinin sahibi olabilir ve bayramı rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. HSBC Bayram kredisi, yılın bu en özel zamanlarında uzman ekibi ile birlikte çalışarak düşük faizli ve uygun ödeme seçeneklerini içeren bir kredi hazırlamaktadır. HSBC bayram kredisi 1,44 oranlarından başlayan faizleri ile birlikte 3 ile 36 arasında değişen vadelerle en uygun krediyi almanızı sağlamaktadır. HSBC bayram kredisine diğer HSBC bankacılık araçlarından da başvuru yapabilirsiniz. Cep şubesi başta olmak üzere internet bankacılığından da kredi için yararlanabilirsiniz. HSBC bayram kredilerinde dikkate çeken bir diğer nokta ise bu kredinin sadece 30 TL masrafla alınabilmesidir. Buna ek olarak herhangi bir ek ücret ödemeden, kefilsiz olarak kredinizi alabilir ve kredilerinizi kullanabilirsiniz. Hem Kurban Bayramı hem de Ramazan Bayramı için bu kredileri alabilir ve sevdiklerinizle birlikte mutlu günler geçirebilirsiniz.

Şekerbank Bayram Kredisi

Bayram kredileri içerisinde uygun faiz oranlarını sunan bankaların başında Şekerbank gelmektedir. Şekerbank Bayram Kredisi sayesinde siz de en güzel bayram günlerinin sahibi olabilirsiniz. Tüketicilerine bir bayram hediyesi vermek isteyen Şekerbank, 30 bin TL’ye kadar alınabilen 1,65’lik faiz oranlarıyla verilen kredilerini sizlerin nakit sorunlarını çözebilmek için hazırlamıştır. Türkiye genelinde şubesi bulunan ve bankacılık alanında kendisini önemli bir şekilde geliştiren Şekerbank, bu kredileri hem Kurban Bayramı, hem de Ramazan Bayramı içerisinde kullanmanıza olanak tanımaktadır. Şekerbank Bayram Kredisi 2016 yılı için özel olarak hazırlanmıştır. Bu krediye başvurmak isteyen kişiler, Şekerbank internet bankacılığı ve cep şubesi ile birlikte kredi hesaplamalarını yapabilmektedir. Kredi hesaplaması yapmak, en az kredi başvurusu yapmak kadar önemlidir. Bunun nedeni bir kredinin ilerleyen dönemlerde kullanıcılarına sorun çıkarma durumunu öğrenmektir. Kredilerin ödenmesinde bir zorlanma yaşanırsa, o kişinin kredi notunda önemli bir düşüş yaşanabilmektedir. Kredi notunu da kredi başvurusundan önce mutlaka öğreniniz. Böylece son dakika sürprizlerine ihtimal vermemiş olursunuz.

Vakıfbank Bayram Kredisi

Her dönemde halden anlamaya devam eden Vakıfbank, Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramı dönemlerinde artan nakit ihtiyaçlarınızın karşılanması için sizlere çok özel bir kredi hazırlamıştır. Vakıfbank Bayram kredisi ile birlikte sevdiklerinizle mutlu bir bayram geçirebilirsiniz. Bu bayram kredileri özel olarak hazırlanmış ve sizlerin en uygun şekilde ödeyebilmeniz için düzenlenmiştir. Vakıfbank Bayram Kredisi 50 bin TL’ye kadar alınabilmektedir. Üstelik bu kredilerinizi 36 aylık vadeler ile de ödeyebilirsiniz. Kredilerinizi 1,40’lık faiz oranlarıyla alarak bayram coşkusundan ödün vermeden güzel günler geçirebilirsiniz. Bayram dönemlerinde nakit sorunu yaşayan kişilerin derdine çare olan Vakıfbank Bayram Kredisi’ne Vakıfbank internet bankacılığı ve cep şubesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Diğer yandan Vakıfbank internet bankacılığı üzerinden kredilerinizi hesaplayabilir ve örnek ödeme tablosunu inceleyebilirsiniz. Bu ödeme tablosunda yer alan bütün faiz oranlarını ve ayık taksit miktarlarını görüntüledikten sonra sizin bütçenize uygun olan krediyi alabilirsiniz. Vakıfbank Bayram Kredisi, her zaman ödeme seçeneklerini sizlerin bütçenize uygun bir şekilde düzenlemiştir. Bu krediyi aldıktan sonra uzun bir süre rahat edebilirsiniz.

Odeabank Bayram Kredisi

Son zamanlarda Türkiye’nin yükselen bankalarından birisi olan Odeabank, bayram dönemlerini de ihmal etmeyerek tüketicilerinin bu zamanları güzel geçirmelerini amaçlamak için onlara bir kredi sunmuştur. Odeabank Bayram Kredisi, 1,45 oranlarındaki faizleri sayesinde 36 aya varan vadeler ile sizlere çok özel bir bayram hediyesi vermektedir. Sevdiklerinizle birlikte nakit sorunu olmadan güzel ve mutlu bir şekilde bayram geçirmenizi amaçlayan Odeabank, Bayram kredilerinde 50 bin TL’ye kadar üst sınır belirlemiştir. Üstelik Odeabank Kredi kartı alan kişiler, bayram döneminde uygun faiz oranlarıyla nakit avans da çekebilmektedir. Bu krediyi almadan önce Odeabank internet bankacılığını ve cep şubesini de kullanarak kredi hesaplaması yapabilirsiniz. Kredi hesaplaması genelde kredi kullanıcılarına önerilen bir durumdur. Böylece bütçenize en uygun krediyi alma şansına sahip olabilirsiniz. Örnek ödeme tablosu ve otomatik kredi hesaplama bölümü Odeabank internet şubesi içerisinde sizler için özel olarak hazırlanmıştır. Bu krediyi aldıktan sonra diğer Odeabank kredilerine de başvuru yapabilir ve uygun kredilerin tadını çıkarabilirsiniz.

ING Bank Bayram Kredisi

ING Bank Bayram kredileri ile birlikte yılın en avantajlı kredi ürünlerinden yararlanma imkanına sahip olabilirsiniz. ING Bank Bayram kredisi 1,32’lik faiz oranlarıyla birlikte 36 aya kadar çıkan vadeler ile birlikte müşterilerine verilmektedir. ING Bank bayram kredisi her zaman müşterilerinin çıkarlarına yönelik uygulamalar sunmaktadır. Özel ihtiyaç kredilerinin sahip olduğu artan taksit oranlarıyla ödeme durumu ING Bank Bayram kredisi içerisinde yer almaktadır. ING Bank Bayram kredisi, hem Kurban Bayramı hem de Ramazan Bayramı dönemlerinde rahat etmenizi sağlamaktadır. Aklınızdaki nakit sorunlarını çözmek için siz de ING Bank şubelerine gelebilirsiniz. ING Bank şubelerine gelemeyen müşteriler, ING Bank internet ve mobil bankacılık hizmetlerinden yararlanarak kredilerin detayları ile ilgili bütün bilgileri alabilir. Kredi hesaplama robotu üzerinden aylık olarak ödemeleri gereken tutarı görebilir veya kredilerin örnek ödeme tablolarından yararlanabilirsiniz. ING Bank Bayram Kredisi avantajlarından yararlanabilmek için kredi notunuzu da önceden öğrenmenizde fayda vardır. Böylece gelecek dönemleri de güvence altına alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir