Cardfinans Fenerbahçe Kredi Kartı Başvurusu

Cardfinans Fenerbahçe kredi kartı, sarı lacivertliler için tasarlanan Finansbank’ın bir  kart çeşididir. Fenerbahçe Taraftarı Cardfinans Fenerbahçe kredi kartı başvurusu yaparak sahip olduğu kart sayesinde Finansbank taraftar kartlarının sağladığı birçok avantajdan yararlanırken aynı anda Fenerbahçe Spor kulübünün birçok hizmetinde özel indirimlerden kazanıyorlar.

Fenerbahçe taraftarları, anlaşmalı iş yerinde yaptıkları bu alışverişlerde yine Finansbank’ın diğer kredi kartlarında olduğu gibi ParaPuan kazanabiliyor, anında kredi çekebiliyor ve taksit yaptıramadıkları alışverişleri Finansbank’ın Taksit Kolay hizmeti sayesinde sonradan taksitlendirebiliyorlar.

Cardfinans Fenerbahçe kredi kartı başvuru sonucu sorgulama

cardfinans
cardfinans

Fenerbahçeli taraftarlar sadece Finansbank’ın avantalarından yararlanmakla kalmıyor, aynı zamanda Cardfinans Fenerbahçe kredi kartı başvurusu olumlu sonuçlananlar Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumundaki Fenerbahçe’nin tüm maçlarına öncelikli bilet satın alabiliyor, Deplasman maçlarını ise rezervasyon yaptırdıkları takdirde Loca 1. katında izleme imkânı buluyorlar. Fenerbahçe kartın bir diğer avantajı ise kart sahiplerinin isim soy isim@fenerbahce com tr şeklinde mail adreslerinin olmasıdır. Ve yine Sarı Kanaryalılar, Fenerium mağazalarından yaptıkları alışverişlerde Fenerbahçe CardFinans Platinum kartlara özel %10 indirim alabiliyorlar.

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Cardfinans Fenerbahçe kredi kartı başvurusu sayesinde sosyal medya ile birçok hediye kazanma şansına da sahip olan taraftarını; Fenerbahçe Spor Kulübünün Türk Telekom Ankara ve Fenerbahçe Düzce Topuk Yaylası Tesisleri’nde özel indirimler bekliyor.

Bütün bu güzel ayrıcalıkların yanı sıra taraftarlar, diğer branşlarda ki iç saha maçlarına da hediye bilet kazanma imkânına sahip oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir