Fibabank Bonus ve Fiba Bank Klasik Kredi Kartı Özellikleri

Fibabank kredi kartı başvurusu ve diğer bonus özelliği taşıyan kartların başvuruları sayesinde en uygun ödeme seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra ödemeler içerisinde yer alan bütün kredi kartlarının ve ödeme unsurlarının her zaman eşit şekillerde düzenlenmesi söz konusu olmaktadır. Ödemeler içerisinde yer alan ve bütün ödeme noktalarını belirleyen durumlar ile her zaman ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Fibabanka Bonus Business Kredi Kartı , yurt içi ve yurt dışında yapılan tüm alışverişlerde bonus kazandırmaktadır. Diğer yandan biriken bonuslar Bonus Program Ortakları’nda kullanabilir ve anında bedava alışveriş yapabilirsiniz. Bu kart sayesinde bonus kart kabul eden tüm üye işyerlerinde taksit imkanından yararlanırsınız. Üstelik yurt içi ve yurt dışındaki tüm ATM’lerden dilediğiniz zaman nakit avans ve taksitli nakit avans kullanabilirsiniz.

Kart içerisinde banka tarafından şirketlere özel hazırlanan kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Bu kart ile birlikte %5 asgari ödeme oranı ile borcunuzun bu tutarını ödeyebilir ve geri kalanını kredilendirebilirsiniz. Fibabanka en yeni kart özelliklerini bu sayede içermekte ve müşterilerine sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir