OPET Kart Puan Sorgulama

Ülkemizde hizmet vermekte olan akaryakıt firmaları kendi aralarında mevcut olan rekabete yeni bir boyut getirerek indirim ve kampanya kartları uygulamasını başlatmıştır. Bu firmalardan biri de pek çok kişi tarafından tercih edilen adını en çok duyduğumuz yerlerden biri olan OPET’tir. Söz konusu firmanın kendi ile aynı ismi taşımakta olan kampanya kartını kullanan pek çok kişi olmak ile beraber bu noktada kullanıcıların hizmet alırken dikkat ettikleri en önemli husus OPET kart puan sorgulama olmakta ve sahip oldukları bakiyeye göre hizmet alımı gerçekleştirmektedirler.

Eğer siz de hali hazırda bir OPET kart kullanıcısı iseniz ve sahip olduğunuz puanı sorgulamak için kendinize en uygun yöntemi arıyorsanız aşağıdaki listeden tespit ederek uygulamaya koyulabilirsiniz.

Opet Parol Kart 6738

OPET Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu işlemi yapmak için pek çok farklı yöntem uygulanmak ile beraber bunlardan en çok tercih edilenleri ve en fonksiyonelleri şunlardır;

  1. Bu noktada yapılacak ilk işlem internet üzerinden sorgulama yapmaktır. Bunu gerçekleştirmek için de adı geçen firmanın internet sitesine girmek ve sağ tarafta bulunmakta olan online işlem merkezi bölümünden giriş yapmamız gerekmektedir. bu bölüme girdikten sonra puan işlemleri sekmesine tıklamak söz konusu olan bilgiyi edinmek için yeterli olacaktır.
  2. Diğer bir seçenek ise OPET istasyonlarından yapılacak olan bakiye sorgulama işlemidir. Bu aşamada uygulanacak olan işlemlerden biri çalışan yardımı ile Paro ekranları üzerinden sorgulama yapmak ile beraber diğer bir seçenek de yine bahsi geçen yerlerde bulunan kiosk cihazları aracılığı mevcut olan bakiyemizi öğrenmektir.
  3. Söz konusu akaryakıt firmasına ait olan mobil uygulamayı sahip olduğumuz akıllı cep telefonlarına indirip giriş yaparak bahsi geçen sorgulamayı gerçekleştirmemiz mümkün olan diğer seçenekler arasında yer almaktadır.
  4. Tercih edebileceğiz diğer bir seçenek ise söz konusu firmaya ait olan ve yedi gün yirmi dört saat hizmet vermekte olan çağrı merkezidir. Dilerseniz 444 67 38 numaralı hattı arayarak bahsi geçmekte olan sorgulama işlemini büyük bir kolaylık ile öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir