HSBC Advantage Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

HSBC Advantage kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini yapmak için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada kredi kartı başvurunuzun sonucunu öğrenmek için ilk önce vatandaşlık numaranızı girmeniz gerekmektedir. Daha sonra cep telefonu numaranızı yazmalısınız. Bu bilgileri girdikten sonra alt tarafta güvenlik kodunu girerek devam butonuna basmanız yeterli olacaktır. Başvuru sonucu ile ilgili banka sizleri bilgilendirecektir. Ayrıca barkod numarası ile de kredi kartı başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz.

HSBC Advantage kredi kartı başvuru sonucu bilgisini ayrıca telefon bankacılığından da öğrenebilirsiniz. Advantage kredi kartı başvuru sonucu bankanın şubelerinden de sorgulanabilmektedir. Ayrıca internet bankacılığı hesabınız varsa internet bankacılığına giriş yaparak kredi kartı bölümünden de kredi kartı başvurunuzun son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

HSBC Advantage Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme” üzerine 20 yorumlar

  1. kredı kartı basvurusu yapmıstım önce onaylandı kuryeye verıldı dendı sonra gırdım baktım reddedıldı dıyor neden olabilir ?

  2. merhaba yakın zamanda bankanıza kredi ve k.kartı başvurusu yaptım kredi ve mevduat hesabı reddedilmiş k.kartı halen değerlendirmede olduğunu görmekteyim sizden isteğim bütün fatura ödemelerimi bu mevduat hesabımdan yapacaktım ben 3 adet tel 1 doğal gaz 1 elektirik birde internet faturasını otomatik ödeme verecektim bu 6 adet fatura 600 tl hem kredili mevduat hem kredi kartı hem kredi ödemelerini yapacaktım ve ortalama 1500 tl her ay ödeme yapacaktım sizlere benim teklifim halen geçerli kredi kartı istiyorum kredili mevduat hesabı istiyorum ve uygun bir miktarda kredi almak istiyorum maaşım 2700 belgelebilir evet geçmişteki inişli çıkışlı dönemlerim oldu, şu anda hiç borcum yok

  3. kredi kartınızı aldım 17.07.2014 tarihinde aldım şiresi ne zaman gelecek veya nasıl oluştururum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir