A101 Bonus Kart Kampanyası – A101 Kampanyalar

Ülkemizde en çok tercih edilen kredi kartlarından biri Bonus olmak ile beraber adı geçmekte olan bu kart son derece faydalı ve bir o kadar kapsamlı kampanyalar yapmakta bunlar arasında son zamanlarda en çok dikkat çeken ise A101 Bonus kart kampanyası olmaktadır. Bu sebepten dolayı bugünkü yazımızda söz konusu olan bu kampanya sürecine dair bilinmesi gereken belli başlı detaylardan bahsetmek sureti ile adı geçen marketten alışveriş yapmayı tercihe eden Bonus kart kullanıcılarına faydalanabilecekleri avantajlar hakkında bilgi vereceğiz. Siz de söz konusu olan bu olanaklardan faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey makalemizi dikkatli bir şekilde okumak sureti ile bahsi geçen konuda fikir edinmektir.

garanti bonus kredi kartı limit artırımı

A101 Bonus Kart Kampanyası Nedir?

Pek çok kişi market alışverişlerini yapar iken bütçelerini ön planda tutarak daha uygun ve bu konuda daha makul yerleri tercih etmektedir. Bu aşamada en çok tercih edilen yerlerin başında A101 gelmekte ve bu markette satılmakta olan ürünlerin pek çoğu fiyat olarak son derece uygundur. Üstüne bir de yapılmakta olan belli başlı kampanyalar gelince pek çok kişi söz konusu olan bu kampanyalar dahilinde alışveriş yapmak istemektedir. Bu kapsamda bahsedebileceğimiz hususlardan biri de A101 ile Bonus kart ortaklığında yapılan çalışma olmak ile beraber detayları aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

a101 bonus kart kampanyası nedir?
a101 bonus kart kampanyası nedir?
  1. Söz konusu olan bu kampanya dahilinde kullanmakta oldukları Bonus kartlar ile adı geçen bu marketten alışveriş yapacak olan kişiler belli tutarlarda Bonuslar kazanma imkanı yakalamaktadırlar.
  2. Bunun için ise farklı günlerde ve tek seferde 50 Türk Lirası ya da üzerindeki tutarlarda üç kez alışveriş yapmak gerekmektedir.
  3. Daha sonra kampanya sürecinde kullanabilmeleri kaydı ile 15 Türk Lirası tutarında Bonus kazanmaktadırlar.
  4. Katılım için yapmanız gerekenler ise son derece basit olup, mobil uygulama üzerinden kampanyalar bölümüne gelip söz konusu kampanyayı seçtikten sonra hemen katıl butonuna tıklamak ya da cep telefonunuz kısa mesaj bölümünden A101 yazıp 3340 numarasına mesaj atmanız yeterli olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir