Akbank Adrese Teslim Kredi Kartı

Bir kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsunuz ve içinde bulunduğunuz yoğunluktan dolayı bir türlü şubeye gidecek vakit bulamıyorsanız Akbank kredi kartları size çözüm olabilir. Akbank bankacılık alanında olduğu gibi kredi kartı alanında da müşterilerine de  kolay ve avantajlı seçenekler sunmaya devam ediyor. Şubeye gitmeden,bilgisayarınız veya akıllı telefonunuz üzerinden Akbank internet sitesi veya mobil uygulamasını kullanarak Akbank avantajlı kredi kartlarından bir tanesine sahip olabilirsiniz. 

Bunun için yapmanız gereken tek şey Akbank internet sayfasını açarak kredi kartı başvuru formunda sizden istenilen bilgileri doldurmanızdır. Ad soyad, Tc kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı doldurun. Hangi kartı istediğinizi seçin: Eğer yaptığınız alışverişlerde bol bol chip para kazanmak istiyorsanız Axess Kredi Kartını, kredi kartı kullanım aidatı ödemek istemiyorsanız Free Kartı, eğer seyahat etmeyi seviyor ve bol bol seyahat ediyorsanız da harcadıkça mil puan kazanacağınız Wings Kartı. Ve tek bir tıkla kredi kartı başvurunuzu tamamlayarak hızlı bir şekilde sonucunu da öğrenebilirsiniz.

akbank-axess-kredi-karti
akbank-axess-kredi-karti

En kısa sürede başvuru formuna girdiğiniz cep telefonunuza bilgilendirme mesajı alacaksınız. Mesaj ulaşmadığı durumlar da ise 444 25 25 numaralı Akbank müşteri hizmetlerini arayıp kredi kartı başvuru durumu sorgulama kanalını kullanarak başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Kart başvurunuzun durumunu öğrenmek için bir başka yöntemde Axess internet sitesi üzerinden kredi kartı başvuru sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Kredi kartınız dilerseniz evinize,dilerseniz istediğiniz herhangi bir adrese teslim edilebilir, yani Akbank kredi kartınız siz nereye isterseniz oraya gelir. Oldukça avantajlı ve kolay değil mi? Düşünün belirlediğiniz adreste siz otururken kapının zili çalıyor,açıyorsunuz kredi kartınız gelmiş.

Kredi kartınızı kullanmak için oluşturacağınız şifrenizi de KKSIFRE yazıp bir boşluk bırakarak şifre almak istediğiniz kart numarasının son 4 hanesini  yazarak sms olarak  4425’e göndererek alabilirsiniz. Böylelikle Akbank kredi kartınızı üye iş yerlerinde kullanabilir,birçok markanın size sunduğu avantajlı ödeme seçenekleri ve indirimlerden faydalanabilirsiniz. Hatta kredi kartınızı kullanarak havale veya eft işlemlerini bile yapabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerde taksit erteleme fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacınız oluştuğu durumlarda Akbank kredi kartınızı kullanarak anında 9 ay geri ödemeli kredi alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir