Albaraka Türk World Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

World kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini birkaç yol izleyerek yapabilirsiniz. İlk olarak kredi kartı başvuru sonucunuz ile ilgili sizlere bir bilgi gelmediyse bankanın şubelerine uğrayabilirsiniz. Bankanın müşteri temsilcisi ile görüşerek yapmış olduğunuz kredi kartı başvurusunun son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcisi sizin bilgileriniz ile kredi kartı başvurunuzun ne durumda olduğunu sistem yardımı ile öğrenecektir.

Albakara Türk World başvuru sonucu işlemini ayrıca telefon bankacılığı ile de yapabilirsiniz. Bankanın telefon bankacılığına bağlanarak Kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Telefon bankacılığında ilgili menülerle müşteri temsilcisine bağlanarak yapmış olduğunuz kredi kartı başvurusunun son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı başvuru sonucunuzu internet bankacılığını kullanarak da öğrenebilirsiniz.

Albaraka Türk World Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme” üzerine yorum

  1. 10 gündür bana kredi kartı başvurumla ilgili cevap veremediler her halde çok zorlandılar olma veremeyiz vey tabi hemen verelim diyemediler bu nasıl banka”’!!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir